Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Gümüşlük | Haber | News


Muğla dolmuş sefer saatleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 15.07.2023 - Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Bodrum’da müziğin adresi yine Gümüşlük olacak. Bu yıl 20. yaşını kutlamaya hazırlanan Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali’ne yine klasik, caz, etnik ve özgün müzik dallarında performans sergileyen dünyaca ünlü müzisyen ve yorumcular katılacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 13

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Bosfor Turizm ana sponsorluğunda ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşecek Festival, 21 Temmuz Cuma akşamı kapılarını, Antik Taş Ocağı’nda gerçekleşecek Piyanist Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet konseri ile sanatseverler için açacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı program 2

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Önceki yıllarda olduğu gibi Suda, Kumda, Taşta konseptleri ile seyirciyi buluşturacak olan Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali’nde bu yıl, dördü masterclass konseri olmak üzere yirmi bir konser yer alacak. Bodrum Klasik Müzik Derneği tarafından gerçekleştirilen Festival, bu yıl da yine Bitez’deki Zefirya Kültür Merkezi’nde üç konserle sanatseverlerle buluşacak.

Taşta” başlıklı dokuz konser, 25 asırlık tarihi taş ocağında gerçekleşecek. “Suda” başlığı altındaki dört konser, Gümüşlük sahilindeki festival merkezinde düzenlenecek. Bu yıl ilk defa bir konser Le Chic Bodrum’a taşınacak ve müzikseverleri bir araya getirecek. Resmi açılıştan sonraki üç masterclass konseri ise Toprak Ev’de izleyici ile buluşacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı Program 1

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

20. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, 21 Temmuz Cuma akşamı Antik Taş Ocağı’nda Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet konseri ile start alacak. Açılış konserine festival tarafından GFA yurtdışı eğitim bursu ile 2 yıldır desteklenen Daniil Margulis konuk sanatçı olarak katılacak.

Daha önce de Gümüşlük’e konuk olan Güney Afrikalı gitarist Derek Gripper, Malili kora ustası Ballaké Sissoko ile Sistem A.Ş etkinlik sponsorluğuyla Antik Taş Ocağı’nda izleyici ile buluşacak. Tarihi konser alanı daha sonra Fransız piyanist Olivier Gardon’u ağırlayacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 1

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

25 asırlık tarihi taş ocağında ayrıca Polonya’dan Metropolis Piano Quartet; Macar piyanist Gabor Farkas; Fransız çellist Christian-Pierre La Marca ve Türk piyanist Gökhan Aybulus; bu konserin ertesi günü solo olarak tekrar Christian-Pierre La Marca izleyecek. Daha sonra Belçikalı piyanist Eliane Reyes ve Türk klarnetçi Ayşegül Kırmanoğlu; Türk kemancı Ezgi Su Apaydın ve perküsyoncu Elman Mecid sahne alacaklar.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 2

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Festivalin üç konseri Bitez’deki Aktur – Zefirya Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. İlk konser “Rachmaninov 150 yaşında” başlığını taşıyor olacak. Daha sonra Güney Koreli piyanist Seonghyeon Leem burada sahne alacak. Konser, Festivalin Notre Dame de Sion ile olan işbirliğinin bir parçası olarak sahneye taşınacak. Her yıl Notre Dame de Sion Piyano Yarışması'nda birinciliği kazanan yarışmacı, ödül olarak Gümüşlük Müzik Festivali'nde konser vermeye hak kazanıyor. Zefirya Kültür Merkezi’ndeki son konserde ise Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay, Bodrumlu klasik müzikseverlerle buluşacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 3

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Bu yıl festivalin bir diğer dikkat çeken konseri Azerbaycan asıllı çellist Jamal Aliyev ve Türk piyanist Zeynep Ülbegi’nin Le Chic Bodrum’da verecekleri konser olacak. Daha önce üç kez GFA masterclasslarına katılan Zeynep Ülbegi, bu yıl ilk defa konser vermek amacıyla Denizbank’ın destekleriyle festivalin konuğu olacak.

Festivalin Suda konserleri serisinde, deniz kenarında gerçekleşecek caz konserlerinde ise funk, caz, metal, grunge gibi türlerin temsilcisi Yasak Helva ve ardından Salih Korkut Peker, Tolga Zafer Özdemir ve özel konuk vokalist Ahmet K. Bilgiç'ten oluşan 2+1: Sounds from the Bridge konserleri Turkuazz Culture işbirliğiyle gerçekleştirilecek. Sahildeki konserlerde caz standartlarıyla Deniz Taşar Quartet cazseverlerle buluşacak. Suda konserlerinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinden gelecek olan caz üçlüsü Rembrandt Trio izleyiciye yıldızların altında muhteşem bir konser sunacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 4

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Gümüşlük Festival Akademisinde genç yetenekler buluşacak
Gümüşlük Festival Akademisi (GFA) bu yıl da kapılarını genç ve yetenekli müzisyenlerimiz için açacak. Bugüne kadar yerli ve yabancı uyruklu 1900 civarında öğrenci yetiştiren GFA, ihtiyaç sahibi öğrencilerine de burslu okuma imkanı sağlıyor ya da destekçilerle buluşturuyor.

Bu yıl festival, resmi açılışından önce Gümüşlük Festival Akademisi’nde (GFA) 1 – 4 Temmuz 2023 tarihleri arasında Sistem A.Ş’nin eğitim sponsorluğunda ‘Açık Sahne’ Piyano Masterclassıyla genç piyanistleri ağırladı. Piyanistler Elena Çekiç, Natalia Sovuksu ve Gülsin Onay, bu masterclassta eğitimci olarak yer aldılar. Yetenekli öğrenciler masterclass programının ardından festival alanındaki Toprak Ev’de bir konser verdi ve ardından sertifikalarını aldı.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 5

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

2023 yaz sezonu boyunca GFA’da üç masterclass daha yer alacak. Bu masterclassların ilki, Rus ekolünden gelen keman ustası Victor Abramian-Eshba tarafından verilecek. Ülke genelinden ve yurtdışından yetenekli öğrenciler keman masterclassında bir araya gelecek. GFA’da ayrıca iki ayrı sınıftan oluşan birer piyano masterclassı daha verilecek. 28 Temmuz – 8 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek GFA 1. Piyano Masterclassına piyanistler Olivier Gardon, Gabor Farkas ve Gülsin Onay eğitimci olarak katılacaklar. GFA 2. Piyano Masterclassı ise 9 – 16 Ağustos 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. Masterclassta piyanist Eliane Reyes ve Gülsin Onay yetenekli genç müzisyenlerle buluşacaklar. Tüm masterclasslar, Gümüşlük sahilinde yer alan festival merkezindeki Toprak Ev’de gerçekleşecek ve öğrenciler, verecekleri konserlerin ardından sertifikalarına kavuşacak.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 6

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Festivalin mimarları 20. yılı değerlendirdi

Festival Sanat Yönetmeni Piyanist Eren Levendoğlu, 20 yıl önce başladıkları festival serüvenini değerlendirdi. Levendoğlu, sözlerinde şu ifadelere yer verdi:

"Bu yıl hiç şüphe yok ki 20. yılımızın heyecanını yaşıyoruz. Çok büyük imkansızlıklar için 2004 yılında sevgili Gülsin Onay’la bir piyano festivali yapalım fikriyle bir araya geldik. O yıl çok kısıtlı bir sponsor ve ekiple, 5 konserlik bir programla yola çıktık. İki yıl sonra masterclass programlarına başladık ve eğitim veren bir festival olduk. Yıllar geçtikçe festivalimizi tüm dünya tanıdı. Zaten bu arada ‘uluslararası klasik müzik festivaline’ evrildik, daha sonra festivalin aurası genişledi, birçok müzik türünü izleyici ile buluşturmaya başladık. Bu nedenle ‘klasik’ ifadesini de çıkardık. AB'nin EFFE etiketi ile onurlandırdığı az sayıdaki festival arasına girdik. Diğer yandan festivalin eksenine görsel sanatlar, tiyatral konserler, DJ performansları hatta sirk bile dahil oldu. Özel çocuklar için programlarımızı her zaman çok önemsedik. Bu programlarda konusunda eğitimli uzmanlarlarla çalıştık. Özellikle son yıllarda, ‘Yeşil Festival’ mottosunu öne çıkararak, gerek çocuklarda, gerek yetişkinlerde çevre bilincini, ekolojik yaşam alternatiflerini ve sürdürülebilirlik kavramını benimsetmeye çalıştık. Şunu da özellikle belirtmek istiyorum, Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, bölgemizde 2004 yılından bu yana aralıksız devam eden tek festival olma özelliğine sahip. Gerek pandemi döneminde, gerek ekonomik kriz dönemlerinde her türlü zorluğa göğüs gererek festivalimizi sürdürdük. Bu kritik dönemlerde bize destek veren sponsorlarımıza ve festival dostlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum."

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 7

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Festival Sanat Danışmanı Devlet Sanatçısı Piyanist Gülsin Onay ise heyecanını gizlemezken, gururlu ve mutlu olduklarını belirtti. Onay şunları söyledi;

"Bu yıl 20. yılımız… İfade edilmesi güç bir sevinç içerisindeyiz. İlk yılki gibi aynı heyecanla devam ediyoruz; dünyanın en güzel koylarından birinde, dalgaların yansıması ve müziğin eşliğinde… En büyük mutluluğumuz ise eğitimlerine katkı sağladığımız sevgili öğrencilerimiz. 2006 yılında festival akademimizde ustalık dersleri alan ilk öğrencilerimiz artık birer usta müzisyen ve dünya genelinde muhteşem konserler veriyor ve alkış alıyorlar. Bu bizim en büyük gurur kaynağımız. Bu yıl da 1-3 Temmuz arasında piyanistler Elena Çekiç ve Natalia Sovuksu ile bir masterclass gerçekleştirdik. Derslerin ardından 4 Temmuz akşamı öğrencilerimiz harika bir konser verdi. Festival tarihleri içerisinde bir keman ve iki piyano masterclassımız daha olacak. Diğer yandan çok güzel bir konser programımız var. Bodrumlu klasik müzikseverlerle tekrar birlikte olmayı heyecanla bekliyoruz."

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 8

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

20. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali sponsorları

Ana Sponsor: Bosfor Turizm

Yüksek Katkı ve etkinlik sponsoru: Denizbank,
GFA eğitim ve etkinlik sponsoru: Sistem A.Ş.

Kurumsal Sponsorlar:

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı
Bodrum Belediyesi
BODTO

Etkinlik Sponsorları ve kolaylaştırıcı partnerler:

Hollanda Kraliyeti Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu
Institut Français Türkiye İzmir
Adam Mickiewicz Institute
Aktur A.Ş.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 9

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Hizmet sponsorları:

Pür Recording Studio
AKSA
Jotun

Basın Sponsoru:

sanatokur.com

20. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali program:

21 Temmuz | Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet (Almanya) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

23 Temmuz | Derek Gripper (G.Afrika) & Ballaké Sissoko (Mali) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

26 Temmuz | GFA Keman / Toprak Ev - Festival Merkezi

27 Temmuz | Olivier Gardon (Fransa) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

28 Temmuz | Jamal Aliyev (Azerbayacan) & Zeynep Ülbegi (Türkiye) / Le Chic Bodrum

02 Ağustos | Metropolis Piano Quartet (Polonya) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

05 Ağustos | Gabor Farkas (Macaristan) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

08 Ağustos | GFA Piyano / Toprak Ev - Festival Merkezi

10 Ağustos | Rachmaninov 150 yaşında (Türkiye) / Aktur - Zefirya Kültür Merkezi

11 Ağustos | Seonghyeon Leem (G.Kore) / Aktur - Zefirya Kültür Merkezi

13 Ağustos | Christian-Pierre La Marca (Fransa) & Gökhan Aybulus (Türkiye) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

15 Ağustos | Christian-Pierre La Marca (Fransa) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

16 Ağustos | GFA Piyano / Toprak Ev - Festival Merkezi

17 Ağustos | Eliane Reyes (Belçika) & Ayşegül Kırmanoğlu (Türkiye) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

20 Ağustos | Ezgi Su Apaydin & Elman Mecid (Türkiye) / TAŞTA - Antik Taş Ocağı

23 Ağustos | Gülsin Onay / Aktur - Zefirya Kültür Merkezi

24 Ağustos | Yasak Helva (Türkiye) / SUDA Festival Merkezi

25 Ağustos | 2+1: Sounds From The Bridge (Türkiye) / SUDA Festival Merkezi

26 Ağustos | Deniz Taşar Quartet (Türkiye) / SUDA Festival Merkezi

28 Ağustos | Rembrandt Trio (Hollanda) / SUDA Festival Merkezi

Antik Taş Ocağı’nda gerçekleşecek Taşta konserlerinin başlama saati 21.00; diğer konserler 20.30’da başlayacaktır.

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 10

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Biletler:

Biletler, Biletix online, Biletix gişeleri, Festival merkezi, konser giriş kapılarından temin edilebilir. Biletler 15 Temmuz’dan itibaren satışa sunulacak.

[email protected]
www.gumuslukfestival.org
www.facebook.com/gumuslukfest
www.instagram.com/gumuslukfestm

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı 11

Gümüşlük Müzik Festivalinde 20. yıl heyecanı

Muğla aile hekimleri

ENGLISH

20th Anniversary Excitement at Gumusluk Music Festival

The 20th year excitement begins at the International Gümüşlük Music Festival. CLICK HERE to access the full festival program and other information.

https://www.48haber.com.tr/
https://www.gumuslukrehberi.com/

The address of music in Bodrum will again be Gümüşlük. World-renowned musicians and performers performing in classical, jazz, ethnic and original music will participate in the International Gümüşlük Music Festival, which is preparing to celebrate its 20th anniversary this year.

With the main sponsorship of Bosfor Turizm and T.C. The Festival, which will be held with the support of the Ministry of Culture and Tourism, will open its doors on Friday, July 21, with Pianist Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet concert to be held at the Ancient Stone Quarry for art lovers.

As in previous years, the International Gümüşlük Music Festival, which will bring the audience together with the concepts of Water, Sand, and Stone, will host twenty-one concerts this year, four of which are masterclass concerts. Organized by the Bodrum Classical Music Association, the Festival will once again meet art lovers with three concerts at the Zefirya Cultural Center in Bitez.

Nine concerts titled “In Stone” will take place in the 25-century-old stone quarry. Four concerts under the title “In the Water” will be held at the festival center on the coast of Gümüşlük. For the first time this year, a concert will be moved to Le Chic Bodrum and will bring music lovers together. Three masterclass concerts after the official opening will meet with the audience at Toprak Ev.

An unmissable program

The 20th International Gümüşlük Music Festival will kick off with the Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet concert on Friday, July 21, at the Ancient Stone Quarry. Daniil Margulis, who has been supported by the festival for 2 years with a GFA study abroad scholarship, will attend the opening concert as a guest artist.

South African guitarist Derek Gripper, who was a guest in Gümüşlük before, will meet the audience with Malian kora master Ballaké Sissoko, with the event sponsorship of Sistem A.Ş. The historic concert venue will later host French pianist Olivier Gardon.

In the 25-century-old quarry, there is also the Metropolis Piano Quartet from Poland; Hungarian pianist Gabor Farkas; French cellist Christian-Pierre La Marca and Turkish pianist Gökhan Aybulus; The next day after this concert, Christian-Pierre La Marca will be watching as a soloist again. Later Belgian pianist Eliane Reyes and Turkish clarinetist Ayşegül Kırmanoğlu; Turkish violinist Ezgi Su Apaydın and percussionist Elman Mecid will take the stage.

Three concerts of the festival will take place at Aktur – Zefirya Cultural Center in Bitez. The first concert will be titled “Rachmaninov 150 years old”. Later, South Korean pianist Seonghyeon Leem will perform here. The concert will be staged as part of the Festival's collaboration with Notre Dame de Sion. The competitor who wins first place in the Notre Dame de Sion Piano Competition every year is entitled to give a concert at the Gümüşlük Music Festival as an award. In the last concert at Zefirya Cultural Center, State Artist Pianist Gülsin Onay will meet with classical music lovers from Bodrum.

Another remarkable concert of the festival this year will be the concert of Azerbaijani cellist Jamal Aliyev and Turkish pianist Zeynep Ülbegi at Le Chic Bodrum. Zeynep Ülbegi, who has attended GFA masterclasses three times before, will be the guest of the festival with the support of Denizbank to give a concert for the first time this year.

In the Suda concerts series of the festival, and in the jazz concerts to be held by the sea, Yasak Halva, the representative of genres such as funk, jazz, metal and grunge, followed by 2+1: Sounds from the composed of Salih Korkut Peker, Tolga Zafer Özdemir and special guest vocalist Ahmet K. Bilgiç. Bridge concerts will be held in collaboration with Turkuazz Culture. Deniz Taşar Quartet will meet jazz lovers with jazz standards at concerts on the beach. The jazz trio Rembrandt Trio, who will come from Amsterdam, the Netherlands for their concert in Suda, will present a magnificent concert under the stars to the audience.

Young talents will meet at Gümüşlük Festival Academy
Gümüşlük Festival Academy (GFA) will open its doors for our young and talented musicians this year as well. GFA, which has trained around 1900 domestic and foreign students to date, also provides scholarship opportunities to needy students or brings them together with supporters.

This year, before its official opening, the festival hosted young pianists with the 'Open Stage' Piano Masterclass at the Gümüşlük Festival Academy (GFA) between 1 – 4 July 2023, under the education sponsorship of Sistem A.Ş. Pianists Elena Çekiç, Natalia Sovuksu and Gülsin Onay took part in this masterclass as educators. After the masterclass program, talented students gave a concert in Toprak Ev in the festival area and then received their certificates.

During the 2023 summer season, three more masterclasses will take place at the GFA. The first of these masterclasses will be given by Victor Abramian-Eshba, a violinist from the Russian school. Gifted students from all over the country and abroad will meet at the moment masterclass. GFA will also offer one more piano masterclass consisting of two separate classes. Pianists Olivier Gardon, Gabor Farkas and Gülsin Onay will attend the GFA 1st Piano Masterclass, which will take place between July 28 and August 8, 2023. GFA 2nd Piano Masterclass will be held between 9 – 16 August 2023. In the masterclass, pianist Eliane Reyes and Gülsin Onay will meet with talented young musicians. All masterclasses will take place at Toprak Ev, located at the festival center on the Gümüşlük coast, and students will receive their certificates after their concerts.

The architects of the festival evaluated the 20th year

Festival Art Director Pianist Eren Levendoğlu evaluated the festival adventure they started 20 years ago. Levendoğlu made the following statements in his words:

"There is no doubt that we are experiencing the excitement of our 20th anniversary this year. We came together with the idea of organizing a piano festival with my beloved Gülsin Onay in 2004 for the greatest impossibilities. That year, we set out with a program of 5 concerts, with a very limited sponsor and team. Years later, we started masterclass programs and became an educational festival. Over the years, the whole world recognized our festival. In the meantime, we evolved into an 'international classical music festival', then the aura of the festival expanded, we started to introduce many music genres to the audience. We are among the few festivals honored by the EU with the EFFE label. On the other hand, visual arts, theatrical concerts, DJ performances and even the circus were included in the axis of the festival. We have always attached great importance to our programs for special children. We worked with trained experts in these programs. Especially in recent years, by emphasizing the 'Green Festival' motto, we have tried to make children and adults adopt environmental awareness, ecological life alternatives and the concept of sustainability. I would like to point out that the International Gümüşlük Music Festival is the only festival in our region that has been continuing uninterruptedly since 2004. We continued our festival by enduring all kinds of difficulties, both during the pandemic period and during the economic crisis. I would like to especially thank our sponsors and festival friends who supported us during these critical times."

Festival Art Consultant, State Artist Pianist Gülsin Onay, on the other hand, did not hide her excitement and stated that they were proud and happy. Confirmation said:

"This year is our 20th anniversary… We are in a joy that is hard to express. We continue with the same excitement as in the first year; in one of the most beautiful bays in the world, accompanied by the reflection of the waves and the music… Our greatest happiness is our dear students, whose education we contributed to. In 2006, we took master classes at our festival academy. Our first students are now master musicians and they are giving great concerts and applauding around the world. This is our biggest source of pride. This year, we held a masterclass with pianists Elena Çekiç and Natalia Sovuksu between July 1-3. After the classes, our students were wonderful on the evening of July 4. He gave a concert. We will have one more violin and two piano masterclasses during the festival. On the other hand, we have a very good concert program. We look forward to being together with classical music lovers from Bodrum again."

Sponsors of the 20th International Gümüşlük Music Festival

Main Sponsor: Bosfor Tourism

High Contribution and event sponsor: Denizbank,
GFA training and event sponsor: Sistem A.Ş.

Corporate Sponsors:

T.R. culture and Tourism Ministry
Bodrum Municipality
BODTO

Event Sponsors and facilitating partners:

Embassy of the Kingdom of the Netherlands and Consulate General in Istanbul
Institut Français Turkey Izmir
Adam Mickiewicz Institute
Aktur A.S.

Service sponsors:

Pur Recording Studio
AKSA
jotun

Press Sponsor:

artokur.com

20th International Gümüşlük Music Festival program:

21 July | Gülsin Onay & Athenaeum String Quartet (Germany) / TAŞTA - Ancient Quarry

23 July | Derek Gripper (S.Africa) & Ballaké Sissoko (Mali) / TAŞTA - Ancient Quarry

26 July | GFA Violin / Toprak Ev - Festival Center

27 July | Olivier Gardon (France) / TAŞTA - Ancient Quarry

28 July | Jamal Aliyev (Azerbaijan) & Zeynep Ülbegi (Türkiye) / Le Chic Bodrum

02 August | Metropolis Piano Quartet (Poland) / TAŞTA - Ancient Quarry

05 August | Gabor Farkas (Hungary) / TAŞTA - Ancient Quarry

08 August | GFA Piano / Toprak Ev - Festival Center

August 10 | Rachmaninov 150 years old (Türkiye) / Aktur - Zefirya Cultural Center

August 11 | Seonghyeon Leem (S.Korea) / Aktur - Zefirya Cultural Center

August 13 | Christian-Pierre La Marca (France) & Gökhan Aybulus (Turkey) / TAŞTA - Ancient Quarry

15 August | Christian-Pierre La Marca (France) / TAŞTA - Ancient Quarry

16 August | GFA Piano / Toprak Ev - Festival Center

17 August | Eliane Reyes (Belgium) & Ayşegül Kırmanoğlu (Turkiye) / TAŞTA - Ancient Quarry

August 20 | Ezgi Su Apaydin & Elman Mecid (Turkey) / TAŞTA - Ancient Stone Quarry

August 23 | Gülsin Onay / Aktur - Zefirya Cultural Center

August 24 | Forbidden Halva (Türkiye) / SUDA Festival Center

August 25 | 2+1: Sounds From The Bridge (Turkey) / SUDA Festival Center

26 August | Deniz Taşar Quartet (Türkiye) / SUDA Festival Center

August 28 | Rembrandt Trio (Netherlands) / SUDA Festival Center

The starting time of the Taşta concerts, which will take place in the Ancient Stone Quarry, is 21.00; Other concerts will start at 20.30.

Tickets:

Tickets can be obtained from Biletix online, Biletix box offices, Festival center and concert entrance gates. Tickets will go on sale from July 15.

[email protected]
www.gumuslukfestival.org
www.facebook.com/gumuslukfest
www.instagram.com/gumuslukfestm

https://www.48haber.com.tr/

TAGS:

Gümüşlük haber

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.