Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüklü yazar Ahmet Sönmez yaşamını yitirdi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Yazar Ahmet Sönmez yaşamını yitirdi


Jake W. Stephenson takma adını kullanıyordu

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 24.10.2021 / Gümüşlüklü yazar Ahmet Sönmez yaşamını yitirdi

Gümüşlükte yaşayan mimar ve yazar Ahmet Sönmez yaşamını yitirdi. Sosyal medyada "Muhalif Amatör Sönmez" mahlasıyla tanınan Sönmez geçirdiği kaza nedeniyle bir süredir tedavi görüyordu. Sönmez 25 EKim 2021 Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Gümüşlük Aşağı Karakaya Mezarlığında toprağa verilecek.

Jake W. Stephenson takma adıyla İngilizce ve Türkçe polisiye romanları yayınlanan Ahmet Sönmez espirili kişiliği, sivri dili, ince ve kıvrak zekasıyla hem sosyal medyada hem de çevresinde çok sevilen bir isimdi.

Yazar Ahmet Sönmez

Yazar Ahmet Sönmez

ODTÜ mezunu mimar, 68 kuşağının da aktif isimlerinden olan Ahmet Sönmez son bir ay içinde 2 kez hastaneye kaldırıldı. Son hastaneye götürülüşünde yoğun bakımda uyutulan Sönmez'in sabah saatlerinde yaşamını yitirdiği arkadaşlarınca duyuruldu.

 

Sönmez 25 EKim 2021 Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Gümüşlük Aşağı Karakaya Mezarlığında toprağa verilecek. Türkçeyi hem konuşurken hem de yazarken çok iyi kullandığı bilinen Ahmet Sönmez TELE1 TV'de Tele Kültür programına konuk olmuş Ali Şimşek'in sorularını yanıtlamıştı. İşte o söyleşi;

VİDEO;

 

Yazar Ahmet Sönmez kitapları

Yazar Ahmet Sönmez kitapları

G.R.: Gümüşlük Rehberi ve GYY'miz Yalçın Çakır olarak değerli büyüğümüz Ahmet Sözmez'e rahmet, ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Çok üzgünüz...

TAGS:

Muhalif Amatör Sönmez

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.