Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Dolar milyarderi medya yatırımcısı Gümüşlükte

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer


Doğum gününü Bodrum'da kutladı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 19.09.2021 / Milyarder medya yatırımcısı Gümüşlükte

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer, 300 milyon dolar değerindeki mega yatıyla Gümüşlüğün ve koyların keyfini sürdü.

Avustralyalı milyarder medya yatırımcısı ve iş insanı James Douglas Packer, 300 milyon dolar değerindeki 109 metre uzunluğundaki dev yatı IJE ile Bodrum'da doğum gününü kutladıktan sonra Gümüşlüğe demir attı.

Çocukları Indigo, Jackson ve Emmanuelle’in isimlerinin baş harflerinden oluşan yatıyla Muğla koylarını gezen Parker 8 Eylül tarihinde Bodrum koylarında 53. yaşını kutladı.

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer, Gümüşlük

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer'in yatı, Gümüşlük Koyu - (Görsel: Avukat Göray Karadut)

Ünlü şarkıcı Mariah Carey’nin eski nişanlısı olan Consolidated Press Holdings Limited, Publishing and Broadcasting Limited (PBL), Consolidated Media Holdings şirketlerinin patronu James Douglas Packer 22 misafir ve 28 mürettebat kapasiteli, üzerinde helikopter pisti ve mini golf sahası, mini denizaltı bulunan mega yatının 300 milyon dolar değerinde olduğu yazıldı.

Gümüşlük koyu ile Çavuş Adası arasına demirleyen mega yatından sürat teknesi ile gezmeye çıkan milyarder medya patronuna bir koruma ordusu eşlik ediyor. Gümüşlük iskelesine çıkıp sahilde tur atan milyarder Packer ve ailesi tekrar yatlarına döndü.

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer 1

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer ve ailesinin mega yatlarıyla Yunan adalarına doğru tatillerine devam ettikleri belirtildi.

James Douglas Packer kimdir?

James Douglas Packer, Avustralyalı bir milyarder işadamı ve yatırımcıdır. Packer, medya patronu Kerry Packer AC ve eşi Roslyn Packer AC'nin oğludur. Sir Frank Packer'ın torunudur. Aile şirketi Consolidated Press Holdings Limited'in kontrolünün yanı sıra Crown Resorts ve diğer şirketlerdeki yatırımları yöneterek büyütmüştür.

53 yaşındaki Sydney, Avustralya doğumlu. Forbes Asia dergisine göre net servetinin 4 milyar USD (2021) dolarına yakın olduğu bilinen James Douglas Packer'in Indigo Packer, Jackson Lloyd Packer, Emmanuelle Sheelah Packer adında 3 çocuğu var.

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer 3

Avustralyalı milyarder medya patronu James Douglas Packer

TAGS:

James Douglas Packer

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.