Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'te fidan dikimi etkinliği

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Klarnet konseri eşliğinde fidan dikildi

Gümüşlük markası Lokmacı Ana

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 07.01.2021 / Klarnet eşliğinde fidan dikimi

Gümüşlüğün önemli markalarından Lokmacı Ana firması fidan dikimi etkinliği gerçekleştirdi. Firmanın sahibi Erdal Ayran fidan dikimi sırasında klarnetiyle mini bir konser verdi.

Gümüşlük Mahallesi Karakaya Mevkii’ndeki Gargıcak Gavağı Gavak Dibi ‘ndeki alanda fidan dikim etkinliği düzenlendi. Lokmacı Ana markasının sahibi ve çocuklarının birlikte gerçekleştirdiği fidan dikimi etkinliğine CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eray Karabağlı, CHP Gümüşlük mahalle temsilcisi Kemal Gökal, Gümüşlük Mahalle Muhtarı Zeki Pay katıldı.

Klarnet eşliğinde fidan dikimi 1

Klarnet eşliğinde fidan dikimi

Fidan dikimi etkinliğine firmanın 2. kuşak temsilcisi Erdal Ayran klarnetiyle bir mini konsere imza attı. Etkinlikte aralarında fıstık çamı, okaliptüs, defne ve akasyalardan oluşan 150 fidan dikildi.

Etkinlik sırasında Bodrum Orman İşletme Şefiği’nde görevli iki ormancı fidan dikim teknikleri ve önemi hakkında bilgi verdi. Etkinliği organize eden Erdal Ayran şunları söyledi;

Klarnet eşliğinde fidan dikimi 2

Klarnet eşliğinde fidan dikimi. Kemal Gökal, Halil Karahan, Erdal Ayran, Eray Karabağlı (Soldan sağa)

Her yıl çevre temizliği ve fidan dikimi başta olmak üzere yaptığı bu tür etkinliklerle yine doğadan kazandığımızı doğamıza geri vermeyi amaçladık. Doğaya baktığımız, doğayı koruyup sahip çıktığımız sürece doğada bize sahip çıkmayı sürdürecektir.

Klarnet eşliğinde fidan dikimi 4

Klarnet eşliğinde fidan dikimi
Haber bilgisi ve görseller: Erdal Ayran

TAGS:

Gümüşlük ağaç dikimi

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.