Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi yenilendi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi'ne badana, boya

Gümüşlük Rehberi yazdı, belediye düzeltti

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 20.06.2020 / Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi yenilendi

Gümüşlük Rehberi olarak Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi ile ilgili yayınladığımız haber üzerine belediye harekete geçti ve gereken yapıldı.

Gümüşlüğün tam da girişinde yer alan Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi ile ilgili olarak yayınladığımız haber üzerine bir yetkili yanıt verip, "en kısa sürede bakımının, boya ve badanasının yapılacağını" belirtmişti.

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi 2

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi

Sergi açmak isteyenlere para karşılığı kiralanan mekan Gümüşlüğün tam girişinde ve sahilde yer alıyor. Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi tabelası asılan mekanda eserlerini sergilemek ve satmak isteyenler belli bir ücret karşılığı Bodrum Belediyesi ile anlaşıp verilen tarihlerde sergilerini açıyorlar.

Kış aylarında kapalı olan Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi Gümüşlüğün sert geçen kış ayları sahil şartları gereği bakım gerektiren hale geliyor. Her sene bakımı yapılıp (boya/badana/temizlik) yeniden açılan Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi bu yıl (2020) koronavirüs tedbirleri nedeniyle bakıma alınamamıştı.

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi 3

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi

Normalleşme süreciyle birlikte Gümüşlük Belediye Çay Bahçesi bakıma alındı, yenilendi, temizlendi ancak hemen dibindeki Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi öylece bırakıldı.

Gümüşlük Rehberi'nde yayınlanan haberden sonra harekete geçen Bodrum Belediyesi ekipleri Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi'nin dışını badan ve boya yapıp en azından görsel olarak çirkinliği ortadan kaldırdılar.

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi 1

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi

TIKLA ÖNCEKİ HABER;

https://www.gumuslukrehberi.com/gumusluk-haber-204.html

Gümüşlük Rehberi notu;

Emeği geçenlere ve mahallemizin muhtarı Zeki Pay'a ve CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karabağlı'ya Gümüşlük yaşayanları adına teşekkür ederiz.

TAGS:

Gümüşlük Kültür ve Sanat Evi

Gümüşlük haber

Gümüşlük