Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Aras mahalle gezilerine devam ediyor

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Aras, Gündoğan mahallesini ziyaret etti

English News

Aras continues his neighborhood tours - CLICK

 

48haber.com.tr

Paylaş


48 Haber Ajansı (48HA) - 30.03.2023 - Aras mahalle gezilerine devam ediyor / Aras continues his neighborhood tours - VİDEOLU HABER

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, saha ziyaretleri kapsamında Gündoğan Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. VİDEO HABERDE...

Bir süredir gönüllü ve görevli olarak deprem bölgelerinde yoğun çalışmalar sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçesine dönünce mahalle gezilerine yeniden başladı. Aras Turgutreis, İslamhaneleri, Dereköy ve Gümüşlük'ün ardından bu kez Gündoğan'ı ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi bazı başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin eşlik ettiği Gündoğan Mahalle ziyaretinde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye ekiplerince tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Esnaf ve vatandaşları da dinleyerek gelen talep ve önerileri alan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, liman ve çevresinde de incelemelerde bulundu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, S.S. Gündoğan Su Ürünleri Kooperatifi'ni ziyaret ederek S.S. Gündoğan Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Tepe’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras daha sonra Gündoğan Otogarı’nda ve Gündoğan Serbay Ilıcak Kültür ve Spor Merkezi Yenileme Proje Alanında da incelemelerde bulundu.

Gündoğan genelinde tamamlanan yol çalışmalarını yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek gelen talep ve önerileri dinledi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras son olarak Bodrum Vanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

YOUTUBE'DA İZLE;

https://youtu.be/OcUTpuB0hnw

VİDEO

48haber.com.tr

ENGLISH

Aras continues his neighborhood tours

Bodrum Mayor Ahmet Aras visited the Gundogan District as part of field visits and met with the citizens.

Bodrum Mayor Ahmet Aras, who has been working hard in earthquake zones for a while, voluntarily and on duty, started his neighborhood tours again when he returned to his district. Aras Turgutreis visited Gundogan this time after Islamhaneleri, Dereköy and Gümüşlük.

During the visit to Gündoğan Neighborhood, accompanied by some deputy mayors and unit managers of Bodrum Municipality, Bodrum Mayor Ahmet Aras examined the works completed and ongoing by the municipality teams. Bodrum Mayor Ahmet Aras, who listened to the demands and suggestions of the tradesmen and citizens, also examined the port and its surroundings.

Bodrum Mayor Ahmet Aras, S.S. By visiting Gundogan Fisheries Cooperative, S.S. He received information about the works from Ali İhsan Tepe, the President of Gündoğan Fisheries Cooperative. Bodrum Mayor Ahmet Aras then made investigations at Gündoğan Bus Terminal and Gündoğan Serbay Ilıcak Culture and Sports Center Renovation Project Area.

Bodrum Mayor Ahmet Aras, who examined the road works completed throughout Gündoğan on site, met with the citizens in a coffeehouse and listened to the demands and suggestions. Bodrum Mayor Ahmet Aras finally visited Bodrum Van People's Aid and Solidarity Association.

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediyesi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Haberleri