Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Avrupa'da

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Global Tourism Forum Liderler Zirvesi

Malta Oteller ve Restoranlar Birliği

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 14.10.2021 - Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Avrupa'da

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Global Tourism Forum Liderler Zirvesi ve farklı turizm organizasyonları için Avrupa'ya gitti.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen Global Turizm Forumu Liderler Zirvesine katılan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras daha sonra buradaki temaslarına devam etti. Brüksel çalışma ziyaretleri kapsamında, Avrupa Birliği nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Kemal Bozay'ı ziyaret eden Başkan Aras, CHP Belçika Birlik Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya da katıldı.

Daha sonra, Türkiye'nin NATO Daimi Temsilcisi, Büyükelçi Basat Öztürk'ü NATO Karargahında ziyaret eden Başkan Aras, TOBB İKV Brüksel ofisi ziyaretimde, İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve TOBB Brüksel Temsilcisi Haluk Nuray ile, Bodrum için AB destekli altyapı, sürdürülebilir çevre, ekonomi ve turizm için işbirliğ̆i olanaklarını görüştü.

Bodrum'u temsilen foruma katılan Bodrum Beleidye Başkanı Ahmet Aras, "Sürdürelebilir Lüks Seyahat" başlığı altında turizmdeki yeni normalleşme hakkında açıklamalarda bulundu.

MHRA zirvesi

MHRA zirvesi, EKim 2021 - GHA

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki sıcak gelişmeler, son dakika olayları, sadece muğla ve ilçelerine özel haber sayfaları...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK TABLOSU

MHRA zirvesi

Malta’da “Malta Oteller ve Restoranlar Birliği”’nin (MHRA) 1düzenleyeceği “Yansımalar: İnsanlar - Gezegenimiz – Refahımız” temalı, uluslararası birçok önemli STK’nun da yer alacağı oturumda Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da konuşmacı olarak yer alacak.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın da katılacağı 15 Ekim’de, Malta’da gerçekleşecek oturumda konaklama endüstrisinin karşılaştığı fırsatlar ve zorluklar, küresel bağlamda Akdeniz Bölgesi’nin turizm sektöründeki konjonktürü irdelenecek.

BODRUM ETKİNLİK TABLOSU

Bodrum'daki merkez ve ilçelerde yer alan etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLAETKİNLİK TABLOSU

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Global Tourism Forum Liderler Zirves

Bodrum Haberleri