Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Aras bisikletle sahili gezdi

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Avrupa Hareketlilik Haftası

Bodrum Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 22.09.2021 - Aras bisikletle sahili gezdi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum sahillinde bisikletle gezerken görüntülendi. Peki ama neden? Başkanın makam aracına ne oldu?

Bodrum belediye Başkanı Ahmet Aras, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikte farkındalık üretmek amacıyla bisiklete binip pedal bastı. Başkan yardımcılarının da eşlik ettiği etkinlik amacına ulaştı.

Bodrum Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü’nün Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlediği etkinlikte, Başkan Aras, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katılım sağladığı etkinlikte belediye önünden bindiği bisikletler ile çarşıda pedal çevirdiler.

Avrupa Hareketlilik Haftası

Avrupa Hareketlilik Haftası, Bodrum

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki sıcak gelişmeler, son dakika olayları, sadece muğla ve ilçelerine özel haber sayfaları...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK TABLOSU

Çevre duyarlılığı

Bodrum Belediyesi, 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi. Çevre duyarlılığına farkındalık yaratmak için düzenlenen etkinlikte, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları ve bazı birim müdürleriyle birlikte çarşı merkezinde bisiklet sürdü.

Etkinlik öncesinde konuşan Başkan Aras, “Hem Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısı, hem de çevreye karbon salımını aza indirmek düşüncesiyle bu güzel organizasyonda buluştuk. Belediye olarak farkındalık yaratmak için birim müdürlerimiz ve başkan yardımcılarımız ile bugün işe başlamadan önce bisiklette biniyoruz. Amacımız motorlu taşıt kullanımını azaltıp halkımızın daha çok sağlıklı ulaşım yönetmelerini tercih etmelerini sağlamak” dedi.

Avrupa Hareketlilik Haftası 2

Avrupa Hareketlilik Haftası, Bodrum

BODRUM ETKİNLİK TABLOSU

Bodrum'daki merkez ve ilçelerde yer alan etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLAETKİNLİK TABLOSU

Masabaşı çalışanlara eğitim

Bodrum belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü etkinlik kapsamında gerçekleştirilen diğer bir etkinlikte ise Spor Eğitmeni Oğuzhan Yakın ile birlikte masa başında çalışan belediye personeline omurga sağlığının korunması için egzersiz hareketleri çevrimiçi ortam üzerinden gösterildi.

Öğrencilere eğitim

Yine Bodrum Belediyesi’nin, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirdiği konuya ilişkin farkındalık projesi ile Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu öğrencilerine sınıf içinde omurga sağlığının korunması konusunda bilgi verildi. Öğrencilere esneme hareketleri yaptırıldı.

Avrupa Hareketlilik Haftası 3

Avrupa Hareketlilik Haftası, Bodrum Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Avrupa Hareketlilik Haftası

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Haberleri