Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'u yönetenler Bodrum için buluştu

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Belediye Başkanı ve Kaymakam yerinde inceledi

Bodrum'un sel sorununu incelediler

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 21.09.2021 - Bodrum'u yönetenler Bodrum için buluştu

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, taşkın ve sel riski olan bölgelerde incelemelerde bulundu, alınacak önlem ve yapılacak düzenlemeleri yetkili birimlere iletti.

Bodrum Belediyesi kış hazırlıklarına başladı. Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yaklaşan kış öncesi taşkın ve sel riski olan bölgelerde incelemelerde bulundu. Kaymakam Bayar ve Başkan Aras, ilçede geçmiş yıllarda taşkın yaşanan dere yatağı, cadde ve sokaklar ile DSİ tarafından yapımı tamamlanan tersip bentlerinde inceleme yaptı.

İncelemelere Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mete Durukan, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Özkan Yılmaz ve belediyeden ilgili birim yetkilileri de eşlik etti.

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki sıcak gelişmeler, son dakika olayları, sadece muğla ve ilçelerine özel haber sayfaları...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK TABLOSU

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras 1

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar (Sağda) ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Kaymakam Bayar ve Başkan Aras yaptıkları incelemeler kapsamında Konacık ve Bitez Mahallelerinden geçen Gaz Deresi’nde, Çırkan Mahallesi’nden geçen Çukur Dere’de, Cumhuriyet ve Yeniköy Mahallelerinden geçen Alyan Deresi’nde ve ilçe merkezinden geçen Gökçeler ve Gerence Dereleri ile yan kollarında geçmiş yıllarda taşkın yaşanan bölgeleri dolaştı.

Bodrum Beleidye Başkanı Aras, bu bölgelerde taşkın riskini ortadan kaldırmak amacıyla yapılan çalışmalar ve son düzenlemeler hakkında Kaymakam Bayar’a bilgi verdi.

Risk oluşturabilecek durumları yerinde inceleyen Kaymakam Bayar ve Başkan Aras, ilgili kurum ve birimlere talimat vererek gerekli düzenleme ve temizliğin bir an önce yapılmasını istedi.

Çarşı esnafına ziyaret

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras 3

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar (Sağda) ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

İncelemenin ardından, Kaymakam Bayar, Belediye Başkanı Aras ile birlikte Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde esnafları ziyaret etti. Vatandaşlar da Kaymakam Bayar’a yeni görev yerinde başarılar dileyip hayırlı olsun dileklerini iletti.

BODRUM ETKİNLİK TABLOSU

Bodrum'daki merkez ve ilçelerde yer alan etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLAETKİNLİK TABLOSU

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Haberleri