Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri başlıyor

Yazar, sinema emekçisi ve edebiyatçı

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.09.2021 - Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri

Bodrum Belediyesi ile Edebiyat Atölyesi Dergisi iş birliği ile 13 Eylül-2 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan ‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ bugün başlıyor. Yazar, sinema emekçisi ve edebiyatçı atölye ve söyleşilerde sanatseverlerle buluşacak.

Bodrum Belediyesi ve Edebiyat Atölyesi Dergisi iş birliği ile düzenlenen ‘Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri’ 13 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yazar, sinema emekçisi ve edebiyatçı; Turgutreis ve Umurça Parkı’nda gerçekleştirilecek olan atölye ve söyleşilerde Bodrumlu sanatseverlerle bir araya gelecek.

13 Eylül’de Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi’nde Latife Tekin’in "Edebiyat Üzerine söyleşisi" ile başlayacak olan etkinlikler, iki hafta boyunca Umurça Park’ta düzenlenecek atölye ve söyleşilerle devam edecek.

MUĞLA ETKİNLİK TABLOSU

Muğla'daki merkez ve ilçelerde yer alan etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLAETKİNLİK TABLOSU

Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri

Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri

Haydar Ergülen ve Altay Öktem Şiir Atölyesi, Barış İnce Yazı Atölyesi, Doğa Kılcıoğlu ise Sinema Atölyesi’nde sanatseverlerle buluşacak. Atölyeler 20 kişilik kontenjanla sınırlı tutulurken, halka açık söyleşilerde ise Latife Tekin dışında Ercan Kesal, Barış İnce, Şükrü Erbaş ve Zülfü Livaneli gibi ustalar edebiyat ve sinema üzerine söyleşiler gerçekleştirecek.

Atölyeler, Bodrum Belediyesi ve Edebiyat Atölyesi Dergisi’nin sosyal medya hesaplarından duyurulacak iletişim hattı üzerinden yapılacak başvurulardan ilk 20 katılımcı ile yapılacak. Söyleşi ve atölyelere katılan tüm vatandaşlara ‘Edebiyat Atölyesi Dergisi’ hediye edilecek.

Bodrum'daki etkinlikleri Gümüşlük Rehberi'nin sürekli güncellenen "Etkinlik Takvimi"nde bulabilirsiniz.

BODRUM ETKİNLİK TABLOSU

Bodrum'daki merkez ve ilçelerde yer alan etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz...

TIKLA MUĞLAETKİNLİK TABLOSU

 

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Bodrum Edebiyat Atölyesi Günleri

Edebiyat Atölyesi Dergisi

Bodrum Haberleri