Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodrum belediyesi yılbaşı konserleri

Konserler internetten yayınlanacak

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 29.12.2020 - Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Bodrum Belediyesi sosyal medya hesağları üzerinden yılbaşı eğlencesi yayınlayacak. Meydanlar da ışıklarla süslendi.

Bodrum Belediyesi tarafından hazırlanan, “Yılbaşı Özel Programı” 31 Aralık gecesi belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

Yılbaşı gününü de kapsayan kısıtlamalarda, Bodrum Belediyesi Facebook ve Youtube hesaplarından, 31 Aralık 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan programda Türk Rock müziğin önemli isimlerinden Yaşar Kurt ile Bodrum’da yaşayan müzisyenler sahne alacak.

Pandemi yasaklarında eğlence sektörü emekçilerine destek olmak, vatandaşların evlerinde yeni yıla keyifli girmesini sağlamak amacı ile hazırlanan programda, sanatçıların seslendireceği şarkılar, eğlence ve sürpriz çekilişler bir arada olacak.

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Yılbaşı özel konseri, Bodrum Belediyesi

Yılbaşı özel programı

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün hazırladığı, Nuri Ateş’in sunduğu programda ayrıca Bodrumlu sanatçılar Bahadır Aksoy (Bate), Aycan Adalı, Aykoç, Aslıhan Say, Esra Şahin, Esra Koç, Fatih Çetin, Melisa Sarıusta, Emin Kaleli, Adel - Aydın Tilkan, Barış Tetik ve Fatih Alkan sevilen şarkıları ile evlerinize konuk olacak.
Geçtiğimiz günlerde prodüksiyon çekimlerinin tamamlandığı Yılbaşı Özel Programına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ta katıldı.

Bodrum Belediyesi’nin hazırladığı “Yılbaşı Özel Programı” 31 Aralık Perşembe günü saat 21:00’den itibaren başlayacak, gece yarısı 2021’in ilk dakikalarına kadar devam edecek. Yaklaşık 3 saat sürecek olan program aşağıdaki bağlantılardan izlenebilecek;

https://www.youtube.com/BodrumBelediyesi

https://www.facebook.com/BodrumBel

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi 1

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Meydanlar ışıklandırıldı

Pandemi tedbirleri kapsamında kısıtlamalarla girilecek yeni yıl öncesi Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Belediye Meydanı, Turgutreis Meydanı ve Yalıkavak Şehit Engin Büyük Söylemez Parkı ışıklandırılarak süslendi.

Bodrum Belediye Meydanı'ndaki süslemelerde çam ağacı, geyik ve hediye paketi figürlerinin yanı sıra fotoğraf çekilecek noktalar oluşturuldu.

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi 2

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Vatandaşlar her gün, havanın kararmasının ardından sokağa çıkma kısıtlaması saatine kadar meydana gelerek bol bol fotoğraf çektiriyor.

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi 3

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi 4

Bodrum'da meydanlara yılbaşı süslemesi

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Bodrum Belediyesi yılbaşı konseri

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

Bodrum Haberleri