Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Turgutreis'te sanat atölyesi açılıyor

Bodrum | Haber | News

HABER

ZkayAtölyesi Turgutreis'te açılıyor

ZkayAtölyesi

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 25.12.2020 - Turgutreis'te sanat atölyesi açılıyor

Turgutreis'te üretken kadınların el emeklerini sergileyip kazanca dönüştürmelerini hedefleyen bir merkez açılıyor. Endüstri ürünleri tasarımcısı Zeynep Kaya tarafından hayata geçirilecek olan ZkayAtölyesi 29 Aralık Salı günü açılacak.

Endüstri ürünleri tasarımcısı Zeynep Kaya'nın ZkayAtölyesi'nde çok çeşitli kurslar yer alacak. Şiş örme, makrome, dikiş, ahşap boyama, resim, matematik, yabancı dil, takı tasarım, amigurumi, ebru ve kazaziye kursları'nın yer alacağı ZkayAtölyesi'ndeki kurslara online olarak da katılabileceksiniz.

ZkayAtölyesi Turgutreis'te sanat atölyesi açılıyor

ZkayAtölyesi Turgutreis'te... Sanat atölyesi açılıyor

İstanbul Doğuş Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu olan Zeynep Kaya sanat atölyesi davetiyesinde şu bilgileri paylaştı;

Birçok eğitime ve eğitmene ev sahipliği yaparak, birlikte kahvemizi ve çayımızı yudumlarken beraberce üretip güzel ve keyifli vakit geçireceğiz dedik. Üreten ve beraber çalışmaktan mutluluk duyacağımız girişimci kadınların el emeklerini sergileyerek kazanca dönüştürmelerine de yardımcı olabileceğimiz zkayatölyesi ile sizlere merhaba demek istiyoruz dedik.

Yaklaşık iki aydır birlikte paylaştığımız bu heyecanımızın artık sonuna geldik. Bodrum Belediye Başkanımız Sn. Ahmet ARAS’ın da katılımlarıyla 29 Aralık 2020 Salı günü (11:00 – 17:00) gerçekleştireceğimiz açılışımızda sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız.

Sınırlı sayıda kişinin davet edileceği atölye açılışımızda Covid-19 için gerekli olan maske + mesafe + hijyen kurallarına kesin olarak uyulacaktır."

Atölye iletişim bilgileri şöyle;

Adres: Turgutreis Mah. 4014. Sok No: 14/A Turgutreis/Bodrum (Uğur Okulları yanı)

İletişim: 0 533 602 04 15

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

ZkayAtölyesi

Endüstri ürünleri tasarımcısı Zeynep Kaya

Bodrum Haberleri