Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Son yolculuğuna uğurlandı

Bodrum | Haber | News

HABER

35 yaşında kalp krizinden yaşamını yitirdi

Ölüm uykuda yakaladı


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 25.10.2020 - Son yolculuğuna uğurlandı

Ak Parti Bodrum ilçe yönetim kurulu üyesi ve Gölköy mahallesi eski muhtarı Fetan Özbek’in kızı, Bodrum Belediyesi emekçilerinden Mustafa Yıldırım'ın eşi Tenzile Yıldırım (35) son yolculuğuna uğurlandı.

6 yaşında bir erkek çocuğu sahibi olan 35 yaşındaki Tenzile Yıldırım geçirdiği kalp krizi sonrası hayata veda etmişti. Genç annenin ölümü büyük üzüntü uyandırırken cenazesi bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gölköy Mezarlığında toprağa verildi.

enzile Yıldırım (35) son yolculuğuna uğurlandı

Tenzile Yıldırım (35) son yolculuğuna uğurlandı

Cenaze merasimine Yıldırım'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ile çok sayıda Gölköylü katıldı.

enzile Yıldırım (35) son yolculuğuna uğurlandı 2

Tenzile Yıldırım (35) son yolculuğuna uğurlandı

Ne olmuştu?

24.10.2020 günü eşiyle birlikte pazar alışverişinden dönen Tenzile Yıldırım (35)'ın oğluyla birlikte uyuduğu ancak bir daha uyanamadığı öğrenildi.

Oğlunun akrabalarına haber vermesi sonucu uyurken vefat ettiği anlaşılan Tenzile Yıldırım için eve gelen akrabaları tarafından sağlık ekipleri çağırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen geri getirilemedi.

Tenzile Yıldırım

Tenzile Yıldırım (35) yaşamını yitirdi

Tenzile Yıldırım'ın vefatı üzerine çok sayıda başsağlığı mesajı yayınlandı. Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen şunları yazdı;

"Gölköy mahallemizin eski muhtarı, Ak parti Bodrum İlçe yönetim kurulu üyem ve Baş Danışmanım Fetan Özbek abimin kızı Tenzile Yıldırım kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Emir Allah’ın..Kardeşimize yüce Allah’tan rahmet diler kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.Mekanı cennet olsun.."

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras merhumenin ailesine başsağlığı diledi. Aras şunları söyledi;

"Belediye çalışanlarımızdan Mustafa Yıldırım'ın kıymetli eşi, Gölköy mahallemiz eski muhtarı Fetan Özbek'in kızı Tenzile Yıldırım kardeşimi son yolculuğuna uğurladık.
Mekanı cennet olsun.
"

Gümüşlük Rehberi olarak acılı ailesine başsağlığı ve sabır dileriz. Allah rehmet eylesin, nurlarda uyusun.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Tenzile Yıldırım

Mustafa Yıldırım

Bodrum Haberleri