Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz Bodrum ve Milas ziyareti

Muğla | Haber | News

28. dönem milletvekili seçimleri

https://www.48haber.com.tr/48 Haber Ajansı (48HA) - 25.04.2023 / AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, Muğla turuna Bodrum ve Milas'la devam etti. Odalar, STK'lar ve esnaf ziyaret edildi.

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor 6

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Yakup Otgöz, Muğla turuna Bodrum ve Milas ilçeleriyle devam etti. Yakup Otgöz, Bodrum'da sivil toplum kuruluşları, oda ve dernek başkanlarını ziyaret etti. Esnafla bir araya geldi.

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor 1

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

Ziyaretlerinde Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ile bir araya gelen Otgöz, daha sonra sırasıyla Bodrum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Melengeç'i, İMEAK Deniz Ticaret Odası(DTO) Bodrum Şubesi Başkanı Orhan Dinç'i, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez'i, Bodrum Vanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İshak Kalkanlı'yı, Mumcular Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürhan Koca'yı ziyaret etti. Otgöz'e ziyaretlerinde AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda ve ilçe teşkilatı eşlik etti.

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor 2

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

Milas ziyaretleri

Bodrum ziyaretinin ardından Milas ilçesine giden AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz sırasıyla AK Parti Milas ilçe başkanlığı, Salı semt pazarı, Milas Bakkalar Odası, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası, Milas Şoförler Esnaf Odası, Milas Süt Üreticileri Birliği ve Fesleğen mahallesi ziyaretlerini gerçekleştirdi.

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor4

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz'a ziyaretlerinde AK PArti Muğla milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik de eşlik etti.

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor 5

AK Parti'li Otgöz ilçe ilçe geziyor

48 Haber Ajansı

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA HABERleri48 Haber Ajansı

ENGLISH

Otgöz from AK Party tours from district to district

AK Party Muğla Deputy Candidate Yakup Otgöz continued his Muğla tour with Bodrum and Milas. Chambers, NGOs and tradesmen were visited.

AK Party Muğla Deputy candidate Yakup Otgöz continued his Muğla tour with Bodrum and Milas districts. Yakup Otgöz visited the heads of non-governmental organizations, chambers and associations in Bodrum. He met with the tradesmen.

Otgöz, who met with Hasan Kablı, President of Bodrum Chamber of Drivers and Automakers during their visit, then met with Bodrum Chamber of Agriculture President Mehmet Melengeç, IMEAK Chamber of Shipping (DTO) Bodrum Branch President Orhan Dinç, Bodrum Chamber of Craftsmen and Craftsmen President Erdoğan Başeymez. Visited İshak Kalkanlı, President of Bodrum Van People's Assistance and Solidarity Association, and Gürhan Koca, President of Mumcular Tradesmen and Craftsmen Credit and Bail Cooperative. During his visit, Otgöz was accompanied by AK Party Bodrum District President Hacı Dalda and the district organization.

After his visit to Bodrum, AK Party Muğla Deputy Candidate Yakup Otgöz went to Milas district, AK Party Milas district presidency, Tuesday street market, Milas Chamber of Groceries, Milas Chamber of Shopkeepers and Craftsmen, Milas Chamber of Food Makers and Sellers, Milas Chamber of Chauffeurs Craftsmen, Milas Dairy. Producers Union and Feslegen neighborhood visited.

AK Party Muğla Deputy Candidate Yakup Otgöz was accompanied by AK Party Muğla Deputy Mehmet Yavuz Demir and AK Party Milas District President Emin Çelik.

https://www.48haber.com.tr/

TAGS;

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz

28. dönem milletvekili seçimleri

Muğla politika haberleri