Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ
English News

CHP Bodrum Republic Ball - CLICK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum ilçe örgütü

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 30.10.2021 / CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

VİDEOLAR HABERİN SONUNDA

CHP Bodrum İlçe örgütünün geleneksel Cumhuriyet balosu yapıldı. Katılımın yüksek olduğu gecede Cumhuriyetin 98. Yılı kutlandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum ilçe örgütü, "Cumhuriyetin 98. Yılı kutlama balosu" Bodrum'da bir otelde yapıldı. Katılımın ve coşkunun yüksek olduğu geceye çok sayıda partilinin yanı sıra Parti Meclisi Üyesi ve İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ile Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı’nın katlıdı. CHP Muğla il ve ilçe örgütü yöneticileri, CHP milletvekilleri ile CHP'li belediye başkanları, mahalle temsilcileri ve Kadın Kolları mahalle sorumluları ile Gençlik Kolları da gecedeydi.

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu, Halil Karahan

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu, Halil Karahan CHP Bodrum İlçe Başkanı

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ın ev sahipliğinde gerçekeşen gecede bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Yürüyüşümüz hergeçen gün daha sağlam, güçlü adımlarla ilerliyor. Cumhuriyet değerlerini ve Atatürk ilke ve ınkılaplarını yeniden hakim kılmaktır.Hep birlikte yapacağımız mücadeleyle bizlerin, gençlerin bunda muzaffer olacağından en küçük bir şüphem yoktur. Laik, demokratik bir Türkiye için 98 yıldır kararlılıkla mücadele ediyoruz" dedi.

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu Pasta

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

MUĞLA SICAK HABER

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

ENGLISH

CHP Bodrum Republic Ball

The traditional Republic ball of the CHP Bodrum District organization was held. The 98th Anniversary of the Republic was celebrated on the night with high participation.

The Republican People's Party (CHP) Bodrum district organization, "The 98th Anniversary of the Republic celebration ball" was held in a hotel in Bodrum. CHP Muğla provincial and district organization administrators, CHP deputies and CHP mayors, neighborhood representatives and women's branches, neighborhood supervisors and youth branches attended the night with high attendance.

CHP Bodrum District Chairman Halil Karahan

CHP Bodrum District Chairman Halil Karahan

Bodrum Mayor Ahmet Aras, who made a speech at the night hosted by CHP Bodrum District President Halil Karahan, said, "Our march is advancing with stronger and stronger steps every day. It is to re-establish the values ​​of the Republic and Atatürk's principles and reforms. "I have not the slightest doubt that he will be victorious in this. We have been fighting resolutely for a secular, democratic Turkey for 98 years," he said.

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu 2

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu 3

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu 4

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu5

CHP Bodrum Cumhuriyet Balosu

VİDEO;

VİDEO;

VİDEO;

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

CHP Bodrum

Cumhuriyetin 98. Yılı kutlama balosu

Muğla politika haberleri