Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti Muğla ilçe Danışma Toplantılarını tamamladı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

AK Parti Muğla

AK Parti Bodrum ilçe danışma tolantısı

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 17.10.2021 / AK Parti Muğla ilçe Danışma Toplantılarını tamamladı

AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Muğla İlçe Danışma toplantıları tamamlandı.

AK Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Muğla İlçe Danışma toplantıları tamamlandı. 16-17 Ekim 2021 tarihlerinde ilçelerin üyeleriyle gerçekleşitirdiği toplantılara AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete de katılarak üyeler ve partililerle görüştü.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, "Teikilatlarımızın birlik ve beraberliğini pekiştirdiği ilçe danışma toplantıları hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

MUĞLA HABERLERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

AK Parti Bodrum

AK Parti Muğla ilçe Danışma Toplantıları

AK Parti Muğla ilçe Danışma Toplantıları, Ekim 2021 - GHA

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete bu kapsamda AK Parti Bodrum İlçe Danışma Meclisi toplantısına da katıldı. AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililierin hazır bulunduğu toplantıda katılımcılara Gökmen tarafından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabı hediye edildi.

Bodrum İlçe Danışma Meclisi toplantısı sonrası, önceki dönem AK Parti Bodrum ilçe başkanlarından İbrahim Macit Gündoğdu, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'ye hediye takdim etti.

AK Parti Muğla'daki ilçe Danışma Toplantılarını 16 - 17 EKim'de tamamladı. Toplantılarda hem partiye yeni üye kayırları gerçekleştirildi hem de mevcut üyelerle ilçe yönetimleri istişarelerde bulundu.

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

AK Parti Muğla

AK Parti ilçe danışma toplantıları

Muğla politika haberleri