Muğla siyaset haberleri
HABER

Behçet Saatcı yeniden İYİ Parti’de

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Rozetini Akşener taktı

Behçet Saatcı İYİ Parti’de

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 17.10.2021 / Behçet Saatcı İYİ Parti’de

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Muğla'da bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Behçet Saatçı İYİ Parti'ye katıldı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Muğla'da bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Behçet Saatçı İYİ Parti'ye katıldı. İYİ Parti'nin TBMM Grup Toplantısında Saatcı'ya rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Muğla'dan bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan ve yüzde 26.23 oy oranıyla CHP ve AKP'nin ardından 3. olan Behçet Saatcı TBMM'de düzenlenen törenle İYİ Parti'ye katıldı. İYİ Parti'nin TBMM Grup toplantısında Saatcı'ya rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Behçet Saatcı İYİ Parti’de

Behçet Saatcı İYİ Parti’de, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı - Ekim 2021

Önceki dönem Fethiye Belediye Başkanı olan Behçet Saatcı, 2019’da partisinden istifa ederek bağımsız aday olmuş ve arkasında siyasi parti desteği olmadan müthiş bir oy oranı yakalamıştı.

TIKLA 2019 Yerel Seçim Sonuçları;

https://www.gumuslukrehberi.com/2019-mugla-yerel-secim-sonuclari.html

MUĞLA HABERLERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

Uzun yıllar MHP’de görev yapan, Kürtçe afiş tartışması sonrası partiden ihraç edilen ve Demokrat Parti’ye geçen Saatcı &33 oy oranıyla Fethiye Belediye Başkanı olmuştu. 2019 yerel genel seçimlerinde bağımsız olarak MBB'ye aday olan Saatcı yine müthiş bir oy oaranıyla il genelinde 3. çıkmıştı. Behcet Saatcı, Meral Akşener’in 19 Ağustos 2021 tarihinde Muğla’ya yaptığı gezide yer almış ve partiye dönüş sinyalleri vermişti. Saatcı İYİ Parti'ye katılımıyla ilgili şunları söyledi;

Saatcı'nın paylaşımı;

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

Behçet Saatcı

İYİ Parti

Muğla politika haberleri