Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP’li kadınlar Bodrum'da atağa kalktı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi

CHP'li kadınlar pandemi sonrası atağa kalktı

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 07.10.2021 / CHP’li kadınlar Bodrum'da atağa kalktı

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları atağa kalktı. Pandemi nedeniyle ara verilen çalışmalar yaklaşık 700 kişinin katıldığı dayanışma gecesiyle yeniden başladı. Partinin mahalle binaları açılıp toplantılara başlandı.

CHP Bodrum Kadın Kolları koronavirüs ve pandemi nedeniyle ara verilen çalışmalara yeniden başladı. Mahalle örgütlerini tekrar harekete geçiren, mahallelerdeki parti binalarını açan ve toplantılara başlayan CHP'li kadınlar bir de yaklaşık 700 kişinin katıldığı gece düzenledi.

CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi 2

CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi

Ortakent'teki geceye CHP Kadın Kolları Başkanlığı Merkez Yürütme Kurulu üyesi Ayten Gülsever, CHP Kadın Kolları Başkanlığı Merkez Yürütme Kurulu üyesi Merve Altınbaş, önceki dönem PM ve MYK üyesi Yasemin Öney Cankurtaran, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Korkut, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve mahalle sorumluları ile 600'den fazla kadın katıldı.

CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi 1

CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi

BODRUM SON DAKİKA HABERLERİ

Muğla merkez, ilçeler ve mahallelerdeki son dakika gelişmeleri, sıcak haberler 7/24 canlı bu adreste...

TIKLA BODRUM SON DAKİKA HABERLERİ

Karahan, Özdoğan, Aras

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan gecede yaptığı konuşmada, “Çok özel bir örgütüz, diğer örgütler alınmasın. Bütün kadın örgütleri, bütün ilçe yönetimleri kendi baktığı pencereden özeldir. Ancak buradan gerçekten çok güzel görünüyorsunuz. Buradan mücadele görünüyor, burada azim görünüyor” dedi.

Gecenin organizatörü CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan da şunları söyledi;

Uzun zaman sonra sizlerle yeniden bir arada olmaktan dolayı müthiş heyecanlıyım. Seçildiğimiz günden bu yana mahallelerde sizlerle bir arada olduk, görüştük ama ilk defa bu kadar coşkulu, bu kadar çok kadını bir arada görmekten dolayı çok mutluyum. Hepiniz hoş geldiniz. Sizler olduğunuz sürece CHP iktidara adım adım yürüyor.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da bir konuşma yaparak, “Gerçekten bu ülkenin size ihtiyacı var. Bu ülkenin, çağdaş, aydınlıkçı, Atatürkçü insanlara ihtiyacı var” dedi.

Bodrum belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi'ne katıldı, EKim 2021

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum Kadın Kolları Dayanışma Gecesi'ne katıldı, Ekim 2021

Yaklaşık 700 kişinin katıldığı gece coşkulu geçti. Karahan, Aras ve diğer davetliler yöresel danslara eşlik ederken bol bol da hatıra fotoğrafı çektidiler. Gece kanun sanatçısı Aycan Adalı ve arkadaşlarının müzik dinletisi ile devam etti.

MUĞLA HABERLERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak haberler ve son dakika gelişmeleri 7/ 24 CANLI burada... TIKLA MUĞLA SICAK HABER

Karahan'a ziyaret

CHP'li kadınlar CHP kadın Kolları Dayanışma gecesi öncesinde CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretle ilgili Karahan şu görüşleri paylaştı;

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'a ziyaret - GHA

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan'a ziyaret - GHA

"Kadın Kolları MYK Üyelerimiz Sn. Ayten GÜLSEVER ve Sn. Merve YILMAZ, Kadın Kolu başkanımız Umut ÖZDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretime geldiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum."

CHP Gümüşlük mahalle binası açıldı

Pandemi nedeniyle uzun zamandır kapalı bulunan CHP Gümüşlük mahalle binasında ilk buluşma da gerçekleşti. Gümüşlük mahalle binasında bir araya gelen kadınlar sohbet ve bilgilendirme çalışmalarına da yeniden başlamanın heyecanını yaşadı

CHP Gümüşlük mahalle binası

CHP Gümüşlük mahalle binasında toplantılar başladı - GHA.

Çarşamba günü parti temsilcilik binasındaki buluşmaya CHP Bodrum Kadın Kolları Gümüşlük Mahalle Sorumlusu Nurhan Fıratlı, parti üyesi kadınlar ile mahallelerin sakinleri katıldı.

Uzun bir aradan sonra gerçekleşen buluşmada parti ve ülke gündemi değerlendirilip çeşitli konular ele alındı. CHP Gümüşlük Parti binası her çarşamba günü hijyen koşullarına uygun olarak kapılarını açacak, hazırlıklar bitince kesin açılış tarihi de duyurulacak.

CHP Gümüşlük parti binası

CHP Gümüşlük - Koyunbaba mahalle temsilcilikleri binası, arşiv - GHA

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları

CHP Bodrum ilçe örgütü

Muğla politika haberleri