Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP MYK, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı disipline sevk etti

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Karaca MDK'da...

Vatandaşa küfür ettiği iddia edildi

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 20.09.2021 / CHP'li belediye başkanı disipline sevk edildi

Hakkında vatandaşa kötü davrandığı ve küfür ettiği iddiaları ortaya atılan CHP'li başkan disipline sevk edildi.

CHP, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı disipline sevk etti. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, CHP'nin MYK toplantısında disipline sevk edildi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, bir vatandaşa küfür ettiği iddia edilen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'nın disipline sevk edildiğini duyurdu.

MUĞLA SON DAKİKA HABERLERİ

Muğla merkez, ilçeler ve mahallelerdeki son dakika gelişmeleri, sıcak haberler 7/24 canlı bu adreste...

TIKLA MUĞLA SON DAKİKA HABERLERİ

Öztrak, CHP MYK toplantısından sonra düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Öztrak, bir vatandaşa küfür ettiği iddia edilen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın disipline sevk edilmesi kararı alındığını açıkladı.

CHP, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı disipline sevk etti

CHP MYK, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı disipline sevk etti

İddia neydi?

MUĞLA SPOR HABERLERİ

Muğla'daki merkez ve ilçelerden en sıcak spor haberleri temsilcilerimizin (Bodrumspor, Fethiyespor, Yalıkavakspor) maç sonuçları, puan tabloları, haberleri. Kulübe özel sayfalar.

TIKLA MUĞLA SPOR HABERLERİ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'nın, Serkan Yalnız adlı vatandaşa ağır küfürler ettiği öne sürülmüş ve olay yargıya intikal etmişti. Mahkemeye başvuran Yalnız, Karaca’nın kendisine yönelik “Kemiklerini kırdıracağım, çocukları zor tutuyorum” dediğini öne sürerek, koruma da talep etmişti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Fethiye Belediyespor’un kötü yönetildiğini söyleyen taraftara telefonda dakikalarca ağır küfürler ettiği öne sürülen Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca için MYK’ya sevk talimatı vermişti.

Fethiyespor 3. Lig, 3. Grupta ardı ardına çok başarılı sonuçlar alırken, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'dan konu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Muğla Yemekleri Tarifleri

TAGS;

CHP

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca

Muğla politika haberleri