Muğla siyaset haberleri
HABER

Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP'nin 98. kuruluş yıldönümü

Tören ve ardından mini konserle kutladılar

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 09.09.2021 / Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları

CHP'nin 98. kuruluş yıldönümü Bodrum'da da etkinliklerle kutlandı. Bodrum Belediye meydanı Atatürk Anıtı'nda başlayan tören sanatçı Ender Kasal'ın canlı, mini konderiyle devam etti.

CHP'nin 98. kuruluş yıldönümü nedeniyle Bodrum'da da etkinlikler düzenlendi. Bodrum Belediye Meydanı Atatürk Anıtı'ndaki çelenk sunma programına, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum ilçe Başkan Yardımcısı Eray Karabağlı ile CHP Bodrum İlçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, CHP Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Alkım Denizaslanı, Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı avukat İlknur Ülküm Seferoğlu, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı temsilen CHP meclis üyesi Ayşenaz Gültekin Öncel, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Gümüşlük mahalle sorumlusu Nurhan Fıratlı, eski-yeni parti yöneticileri, parti üyeleri, mahalle temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları, Halil Karahan

Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları, Halil Karahan CHP Bodrum İlçe Başkanı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Atatürk anıtına çelenk konuldu ve marşlar okundu. Törende bir konuşma yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan şunları söyledi;

"Bugün Cumhuriyet Halk Partimizin 98. Kuruluş yıldönümü. Her CHP’linin iki doğum günü vardır. Biri doğduğu gün bir de Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurulduğu gündür. Doğum gününüz kutlu olsun yoldaşlarım. Bugün aynı zamanda İzmir’in kurtuluşunun 99. Yıldönümü. Buradan İzmir’e, İzmir’in dağlarında çiçekler açtıran Mustafa Kemallere, Hasan Tahsin'lere bir selam, bir alkış yollayalım değerli yoldaşlarım.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras İzmir'deki bir etkinlikte bulunduğu için törene katılamadı. Onun yerine vekaleten kürsüye çıkan Bodrum Belediye meclisi CHP'li üyesi Ayşenaz Gültekin Öncel, Aras'ın mesajını okudu.

Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları, Ender Kasal

Bodrum'da CHP kuruluş yıldönümü kutlamaları, sanatçı Ender Kasal

Tören sonrasında sanatçı Ender Kasal canlı, mini bir konser verdi. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve törene karılanlar yöresel türküler eşliğinde halk oyunları oynadı.

TAGS;

CHP Bodrum

CHP'nin 98. kuruluş yıldönümü kutlamaları

Muğla politika haberleri