Muğla siyaset haberleri
HABER

AK Parti'li Dağ Seydikemer'de

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Seydikemer'de

Yanan bölgeleri ziyaret ettiler

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 01.09.2021 / AK Parti'li Dağ Seydikemer'de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Seydikemer'de yanan orman alanlarını ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, orman yangınlarının yaşandığı Seydikemer ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Hamza Dağ'a İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk de eşlik etti.

Seydikemer Belediyesi'ni ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten heyettekiler yangın felaketinin ardından yapılan çalışmaları değerlendirdi. Dağ ve beraberindekiler daha sonra Seydikemer'in Arifler Mahallesi'nde çıkan orman yangınını söndürme çalışması sırasında traktörü devrilerek altında kalan ve yaralanan Süleyman Yıldırım'ın Alaçat Mahallesi'ndeki evine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Heyet ayrıca evi yandığı için yenilenen İlyas Şahin'i de evinde ziyaret etti. Hamza Dağ ve beraberindekiler daha sonra Kabaağaç Mahallesindeki yangından etkilenen iki aileyi ziyaret etti.

AK parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ziyaretle ilgili olarak şunları söyledi;

"Yangınların ardından yapılan hasar tespitleri ile beraber Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla yıkımı tamamlanan evlerin inşası hızla devam ediyor. Bugün Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekilimiz Sayın Av. Hamza Dağ MKYK Üyemiz Çorum Milletvekilimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Av. Mahmut Atilla Kaya ile beraber, Osmaniye Mahallemizde yanan evi 19 günde yeniden inşa edilen İlyas Şahin amcamızı ziyaret ederek hayır duasını aldık. Rabbim bizlere bir daha böyle felaketler yaşatmasın."

AK Parti'li Dağ Seydikemer'de 2

AK Parti'li Dağ Seydikemer'de

Basın açıklaması

Muğla'da orman yangınlarıyla ilgili olarak AK Parti İl merkezinde basın açıklaması düzenlendi.

Basın toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır , AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti MKYK Üyesi Şevki Şar, AK Parti MKYK Üyesi Menderes Türel, AK Parti MKYK Üyesi Hasan Sert ve AK Parti milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti İlçe başkanları Eray Çiçek , Ali Tekin, belediye başkanları Özay Türkler ve Mustafa Toksöz de katıldı.

AK Parti'li Dağ Seydikemer'de 3

AK Parti'li Dağ Seydikemer'de

TAGS;

AK Parti Muğla

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ

Muğla politika haberleri