Muğla siyaset haberleri
HABER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Aşağı ve Yukarı Mazı'yı ziyaret etti

Yanan mahallelerde vatandaşı dinledi

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 18.08.2021 / İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, orman yangınalarının ardından geçmiş olsun demek için Milas ve Bodrum'a geldi. Bodrum'da Akşener'i karşılayanlar arasında Belediye Başkanı Ahmet Aras da vardı.

Bodrum ve Milas’ta yangından zarar gören mahalleleri bir kez daha ziyaret etti. Akşener'e ziyareti sırasında İYİ Parti Kalkınma Politikaları Turizmden Sorumlu Başkan yardımcısı Mehmet Tosun da eşlik etti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener aşağı ve yukarı Mazı mahallelerinde vatandaşları dinledi. Akşener sorunların takipcisi olacaklarını belirterek şunları söyledi;

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da

Milletvekili arkadaşımız, teşkilat mensuplarımız çok yoğun çalıştılar. Bilgilendik, onları kamuoyuyla paylaşmaya çalıştık. Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere Bodrum, Milas, Marmaris belediye başkanları ile irtibatta olduk ve o bilgileri Türkiye’nin kamuoyuna paylaştık. Bugün burada ilk Mazı’dayız. Sırasıyla yangın geçirmiş köylerimizi gezeceğiz.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da toplantıda yaptığı konuşmada, yangın esnasında hava müdahalesinin yetersiz olduğunu söyledi. Ahmet Aras, Akşener'e sosyal medya hesabından da Bodrum'u ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Meşaj şöyle;

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da 2

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bodrum'da

"İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ile yangından etkilenen Mazı köyümüzü ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Nazik ziyareti için Bodrum halkı adına Sayın Meral Akşener'e çok teşekkür ediyorum. Dayanışmayla iyileşeceğiz."

TAGS;

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

İYİ Parti Muğla

Muğla politika haberleri