Muğla siyaset haberleri
HABER

Akşener, Muğla’ya geldi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'da

Akşener'in programı; Milas, Menteşe, Marmaris

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 28.06.2021 / Muğla'dan Akşener geçti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Muğla'ya geldi. Akşener Muğla'da Milas, Marmaris ve Menteşe'de ziyaretlerde bulunduktan sonra Ankara'ya döndü.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'ilk ilk durağı Milas oldu. Fethiye'miz İYİ oldu' pankartları ile karşılanan Akşener, kalabalık nedeniyle zaman zaman yürümekte güçlük çekti.

Kadıağa Caddesi'ndeki esnafı ziyaret edip, sohbet eden Meral Akşener, "Parti propagansası yapmıyorum. Sadece sizlerin derdini ve önerilerini dinliyorum" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı meral AKşener Muğla'da, Haziran 2021 - GHA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKşener Muğla'da, Haziran 2021 - GHA

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Milas programının ardından Menteşe'ye giderken konvoyu Yatağan İlçesi'ne geldiği sırada İnönü Bulvarı üzerinde çok sayıda vatandaş tarafından durduruldu. Aracından inen Akşener, grubun yanına giderek bir süre vatandaşlarla sohbet etti.

Menteşe İlçesi'nde ilk olarak Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı binasına giden Akşener, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile bir araya geldi. Bir süre Osman Gürün ile görüşen Akşener, daha sonra belediye binası önünde bir basın açıklaması yaptı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MBB Başkanı Dr. Osman Gürün, Haziran 2021 - GHA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MBB Başkanı Dr. Osman Gürün, Haziran 2021 - GHA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha sonra beraberindekiler ile birlikte Menteşe İlçesi'nde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. İsmet Çatak Caddesi üzerinde bulunan esnaflarla konuşan Akşener ardından Marmaris'e hareket etti.

Akşener Marmaris'te de esnaf ve vatandaşla buluştu. Akşener gittiği her yerde parti propagandası için gelmediğinin altını çizerek esnafı ve vatandadşı dinledi.

TAGS;

İYİ Parti Muğla

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

Muğla politika haberleri