Muğla siyaset haberleri
HABER

Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

İşler, "Örgütlenmekten korkmayın" dedi.

Nejat İşler SOL Parti'ye katıldı

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 19.06.2021 / Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu

Sanatçı Nejat İşler, SOL Parti’ye üye oldu. İşler, üyelik imzasını atarken, “Örgütlenmekten korkmayın; şimdi tam zamanı” dedi.

Sinema ve dizi sanatçısı Nejat İşler, SOL Parti’ye üye oldu. İşler, “Örgütlenmekten korkmayın; şimdi tam zamanı” dedi. Nejat İşler, üyelik imzasını SOL Parti PM Üyeleri Bülent Forta ve Alper Taş, SOL Parti İstanbul İl Başkanı Leyla Koç Üzüm ve partililer ile birlikte attı. SOL Parti’ye üye olması vesilesiyle konuşan Nejat İşler, “Fikirlerini merak ettiğim insanlarla daha fazla vakit geçirmek için buraya geldim” dedi. İşler, konuşmasında bir de çağrı yaparak, “Örgütlenmekten korkmayın; şimdi tam zamanı” ifadelerini kullandı.

Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu 2

Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu

SOL Parti PM Üyesi Alper Taş ise, “Nejat İşler duruşu, bakışıyla yüreği bizimle olan bir arkadaşımız” dedi. Taş şunları söyledi;

Aradı, ‘yoldaşlık edelim’ dedi bu süreçte. Yoldaşlığı bizim için kıymetli. Nejat İşler’in SOL Parti’ye üye olmasının anlamı, topluma bir örgütlenme çağrısıdır. Çünkü örgütlenmekten, umuttan başka sermayemiz yok. Ancak örgütlenebilirsek bu siyasal İslamcı, paracı, mülkiyetçi, doğayı sömüren düzeni yenebiliriz.

SOL Parti İstanbul İl Başkanı Leyla Koç Üzüm de, “Bu yolda birlikte yürümek, açacağımız yollarda birlikte olmak bizim için de önemli. Aramıza hoş geldiniz” ifadelerini kullandı.

Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu 3

Nejat İşler SOL Parti'ye üye oldu

SOL Parti PM Üyesi Bülent Forta ise, Nejat İşler’in, her zaman yanlarında hissettikleri bir insan olduğunu belirterek, “Bu ülkenin çok eski bir mücadele tarihi var; şairleriyle, sanatçılarıyla,işçileriyle, gençleriyle... Hepimiz bu yürüyüşün bir parçasıyız” ifadelerini kullandı.

TAGS;

Nejat İşler

SOL Parti

Muğla politika haberleri