Muğla siyaset haberleri
HABER

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a" eylemi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

"Susurluk’tan Yalıkavak’a. Suçlular ittifakıyla mücadeleye" eylemi

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan konuşma yaptı

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 05.06.2021 / Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a" eylemi

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem düzenlendi.

Bodrum'da çeşitli DKÖ, STK, vatandaşlar ve CHP'lilerin katılımıyla "Susurluk’tan Yalıkavak’a" adlı eylem düzenlendi. Bodrum Belediye Binası önünde bir araya gelen guruplar üzerinde "Susurluk’tan Yalıkavak’a. Suçlular ittifakıyla mücadeleye" yazılı pankart açtı.

Burada bir konuşma yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, "Bizler bu ülkenin emekten, ezilenlerden, yoksullardan, dışlanmaya çalışılan kesimlerinden yana olan güçler olarak bu kirli ittifaka karşı ortak mücadele etme çağrısı yapmak için bir araya geldik" dedi.

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem 2

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem

Karahan konuşmasını şölye sürdürdü;

"Halka karşı işlenen suçların tüm failleri ile siyaset, sermaye ve mafya üçgeninde girilen tüm gizli ve kirli ilişkiler açığa çıkarılmalı, sorumlular halkın önünde hesap vermelidir. Yolsuzluk, sömürü, talan ve mafya düzenine itirazımız var. Türkiye’nin sermaye-devlet-mafya-çete sarmalında şiddetle çalkalandığı şu günlerde; Hükümet ve devlet katından isimlere uzanan mafya, çete ilişkileri, uyuşturucu ticareti, milletvekili dövdürme, gazete basma, aydınları ve gazetecileri katletme gibi kanlı eylemler bir kez daha ifşa olmuştur. Adalı’dan Hrant’a yıllardır hesabını sorduğumuz ama ne hikmetse, hukukun çözemediği, faillerin bulunamadığı savsatası bir anda kendini ifşa etmiştir."

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem 3

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan (Konuşma yapan)

Etkinliğe katılanların ellerindeki dövizlerle destekledikleri CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, "Mafya, çete, kapitalizm yol arkadaşlarıdır" dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Bu ülkenin her milliyetten, inançtan, cinsten, renkten işçileri, emekçileri tüm Türkiye halkı bu çürümüş düzene dur diyecek ve bu sistemi değiştirecektir. Yaşamak, bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine' diyenlere selam olsun. Bağımsız, demokratik, aydınlık bir Türkiye için mücadele verenlere selam olsun. Selam olsun Gezi'ye..."

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem 4

Bodrum'da, "Susurluk’tan Yalıkavak’a Suçlular ittifakıyla mücadeleye" adlı eylem, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan (Konuşma yapan)

TAGS;

Susurluk’tan Yalıkavak’a. Suçlular ittifakıyla mücadeleye eylemi

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

Muğla politika haberleri