Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Bodrum ilçe ve Aras Ankara'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettiler

Aras, bakanları da ziyaret etti

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 26.05.2021 / CHP Bodrum ilçe ve Aras Ankara'da

CHP Bodrum ilçe Başkanı Halil karahan, ilçe örgütü ve ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Ankara'da parti genel merkezinde ve çeşitli ziyaretlerde bulundu.

CHP Bodrum ilçe ve Aras Ankara'da

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan genel merkez ziyareti, Mayıs 2021

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Örgütü Ankara ziyaretleri kapsamında CHP genel merkezi ve Ankara İl Başkanlığını ziyaret etti. İlk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile ilçe örgütü yöneticileri daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yı ve Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı’yı ziyaret etti.

CHP Bodrum ilçe ve Aras Ankara'da 2

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti

Aras yatırım turlarında

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da CHP Genel Bakşanı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edip partisinin grup toplantısına katıldı ve ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti. Aras iki bakanı Bodrum'da düzenlenecek çeşitli etkinliklere davet etti ve Bodrum için yaptıkları yatırımları paylaşıp destek istedi..

Aras Ankara ziyaretlerti Mayıs 2021

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti

Minübüs verildi

Ayrıca gurup toplantısına da katılan, TBMM’de; MYK üyelerini, Parti Meclisi üyelerini ve CHP'li milletvekillerini de ziyaret eden CHP Bodrum ilçe örgütüne genel merkezden Bodrum'da kullanılmak üzere seçim minübüsü tahsis edildi.

CHP genel merkezinden CHP' Bodrum2a minibüs

CHP genel merkezinden CHP' Bodrum'a minibüs

Ziyaretlerine ilişkin olarak konuşan CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan açıklamasında şunları söyledi;

"Ankara ziyaretleri kapsamında Partimizin grup toplantısına katılıp, sonrasında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Oğuz Kaan Salıcı’yı ve Ankara İl Başkanımız Sayın Ali Hikmet Akıllı’yı Bodrum İlçe Başkanlığı olarak makamlarında ziyaret ettik. Gündeme dair konularla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk."

TAGS;

CHP Bodrum ilçe örgütü

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan

Muğla politika haberleri