Muğla siyaset haberleri
HABER

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'dan mesaj var

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

BTP Muğla İl Başkanlığ paylaştı

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 02.08.2020 / BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'dan mesaj var

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Bayramda milletçe paylaşarak birbirimize değer verdiğimizi ortaya koymalıyız” dedi. BTP Muğla il örgütü'nün paylaştığı mesajda Baş, "Merhum Genel Başkanımız, Atatürk’e sahip çıkmayı ‘Bağımsız Türkiye’ camiasına vasiyet olarak bıraktı" dedi.

BTP Genel Başkanı ve parti sözcüsü hukukçu Hüseyin Baş Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. BTP Muğla İl Başkanlığı adına paylaşılan mesajda Baş şunları söyledi;

"Öncelikle bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Paylaşmak, birlik, beraberlik, kardeşlik olgularının yoğunlaştığı, sağlıklı ve huzurlu bir Kurban Bayramının Türk milletine ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan diliyorum. Kurban Bayramının rahmet ve bereketinin sıkıntılarımızdan kurtuluşumuza vesile olmasını temenni ediyorum.

"Merhum Genel Başkanımız, Atatürk’e sahip çıkmayı ‘Bağımsız Türkiye’ camiasına vasiyet olarak bıraktı. O’nun bu vasiyetine sahip çıkacağımıza, BTP Genel Başkanı olarak söz veriyorum."

"Ülkemiz, içerden ve dışarıdan büyük tehlikelerle karşı karşıyadır. Bu tehlikeleri bertaraf etmenin yolu, Atatürk’ün etrafında kenetlenmekten geçer. Geleceğinizi, ekonomiden anlamayanlara, ilerisini göremeyenlere, ülkenin içine sürüklendiği oyunları fark edemeyenlere kurban etmeyin. Vatandaşlarımız bayramı iktidarımızda doya doya yaşayacaktır. Bu ülkenin anneleri, 'Ev Hanımı Maaşı', bu ülkenin çocukları 'Çocuk Maaşı' almalıdır."

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş

Hüseyin Baş kimdir?

BTP kurucu genel başkanı merhum Haydar Baş'ın oğlu. Trabzon’da 1991 yılında doğan Hüseyin Baş, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun oldu. BTP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Baş'ın korona salgınının ardından yapılacak parti kongresine kadar bu görevi üstlendiği açıklandı.

BTP Genel Başkanı ve parti sözcüsü Hüseyin Baş'ın, Hayri Baş, Mehmet Emin Baş, Melek Baş, Ahmet Hamza Baş, Osman Baş ve Hasan Baş isimlerinde altı kardeşi bulunuyor

TAGS;

BTP Genel başkanı Hüseyin Baş

Bağımsız Türkiye Partisi

Muğla politika haberleri