Muğla siyaset haberleri
HABER

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

4 siyasi partiyi ziyaret etti

AKP'den iade-i ziyaret geldi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.07.2020 / Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ilçedeki siyasi partilerin ilçe başkanlarını ziyaret etti. İYİ Parti, AKP, MHP ve CHP'yi ziyaret eden Aras'a bir de iade-i ziyaret vardı.

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri 1

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

Geçtiğimiz günlderde İYİ Parti ve AKP Bodrum ilçe örgütlerini ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ilçe başkanlarına Atatürk portreleri hediye etmişti. Aras bu kez MHP ve CHP ilçe örgütlerini ziyaret etti.

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri 2

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

Aras ziyaretlerle iilgili olarak sosyal medya hesaplarından şu mesajı paylaştı;

"Bodrum'u ortak akıl ve uzlaşı iklimiyle yönetiyoruz. Bu iklimin oluşmasında katkı sunan siyasi partilerimizin değerli ilçe başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz hafta İyi Parti İlçe Başkanı Sayın Nevzat Kanber ve Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Osman Gökmen'i ziyaretimizin ardından, bu hafta da MHP İlçe Başkanı Sayın Bahattin Kul ve CHP İlçe Başkanımız Halil Karahan ve partililerimizle birlikte ortak değerimiz Bodrum için buluştuk."

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri 3
Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

AKP'den iade-i ziyaret

AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a makamında gerçekleştirdiği iade-i ziyarette üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarının bulunduğu tablo hediye etti. Gökmen şu mesajı paylaştı;

Aras'ın siyasi parti ziyaretleri 4
Aras'ın siyasi parti ziyaretleri

"Geçtiğimiz günlerde Bodrum İlçe Teşkilatımızı ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras’a iade-i ziyarette bulunduk. Kendisiyle Bodrum üzerine uzun uzun konuştuk. Hep söylediğimiz gibi Bodrum adına yapılacak doğru, planlı, şeffaf, halkımızı mağdur etmeyecek tüm çalışmalarda desteğimiz tam. Ama Bodrum’a değer katmayacak, yanlış, plansız, vatandaşımızın eziyet çektiği keyfi uygulama ve davranışlarında her zaman karşısında olacağız. Siyaseti ve hizmeti Bodrum için, Bodrumlu vatandaşlarımız için yapmaya devam edeceğiz. Bu amaçta ki herkese her zaman sonuna kadar destek olacağız."

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

İYİ Parti, AKP, MHP, CHP

Muğla politika haberleri