Muğla siyaset haberleri
HABER

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

İlk önce Gümüşlük Rehberi duyurmuştu

Bodrum'u konuştular

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.07.2020 / Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ilçedeki 2 siyasi partinin ilçe başkanlarını ziyaret etti. İYİ Parti için, "iade-i ziyaret" ifadesi kullanılırken Gümüşlük Rehberi'nin daha önce duyurduğu AKP ziyareti için bir gerekçe belirtilmedi.

Gümüşlük Rehberi'nin daha önce duyurduğu Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın AKP Bodrum ilçe örgütünü ziyareti ve İYİ Parti Bodrum ilçe örgütü ziyaretlerinde Bodrum, yatırımlar ve yapılacakların konuşulduğu belirtildi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret 1

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Kamuoyunda memnuniyetle karşılanan siyasi parti ziyaretleri ilk olarak İYİ Parti İlçe Başkanlığını ziyaretle başladı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras İYİ Parti Bodrum İlçe merkezinde İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. İYİ Parti yönetimine iade-i ziyarette bulunan Aras burada Belediye çalışmalarını anlatarak partililerden gelen soruları yanıtladı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret 2

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Sonraki gün AKP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Aras, AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Bodrum'un öteden beri devam eden trafik sorunu başta olmak üzere pek çok konuda karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret 3

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Bodrum halkının, Bodrum'un geleceği ve refahı için el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini belirten Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, siyasi parti ilçe başkanları ile yapılan bu tür toplantı ve ziyaretlerin karşılıklı fikir alışverişi açısından önemli olduğunu ve belirli periyotlarla bir araya gelinmesi gerektiğini ifade etti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret 4

Bodrum Belediye Başkanı Ahmer Aras'tan İYİ Parti ve AKP'ye ziyaret

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ziyaretler sonunda ilçe başkanlarına Atatürk portresi hediye etti. Ziyaretlerin, önümüzdeki günlerde diğer siyasi partilere de devam etmesi bekleniyor.

TAGS;

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber

AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Muğla politika haberleri