Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Bodrum Kadın Kolları mahalle sorumluları

Gümüşlük'ten sonra diğer mahallelere geçildi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12.03.2020 / CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

CHP Bodrum'da mahallelerde kadın kolu sorumlusu seçimleri sürüyor. İlk oylama Gümüşlük ve Koyunbaba CHP örgütünde gercekleşti. Ardından Yalıkavak, Geriş, Dirmil mahalleleri sorumluları seçildi.

CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı seçilen Umut Anıl Özdoğan'ın seçim sürecindeki sözleri arasında yer alan mahalle kadın kolu sorumluları tek tek belirlenmeye başladı. Gümüşlük'te yapılan oylamada Nurhan Fıratlı tek aday olarak girdiği seçimde Gümüşlük mahallesi CHP Kadın Kolu sorumlusu seçildi. Aynı gün Koyunbaba mahalle kadın sorumlusu olarak da Meziyet Özer seçildi.

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

Gümüşlüğün ardından 3 mahalle daha

Gümüşlük ve Koyunbaba mahalle kadın kolu sorumlusu seçimlerinin ardından seçim takvimine göre Yalıkavak, Geriş, Dirmil mahallelerinde sandıklar kuruldu. Sandık sonuçları şöyle;

Yalıkavak; Saliha Çelik
Dirmil; Mevlüde Yaşar
Geriş; Nuket Tolunay

CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan son seçimlerle ilgili olarak sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle;

"CHP Bodrum Kadın Kolu Mahalle Sorumluları seçimimizi Yalıkavak'ta gerçekleştirdik. Yalıkavak, Geriş, Dirmil mahallelerimizde yapılan seçim sonucunda; Yalıkavak Saliha Çelik, Dirmil Mevlüde Yaşar, Geriş Nuket Tolunay seçilmiştir. Çalışmalarında başarılar dileriz.

Söz verdiğimiz gibi; CHP Bodrum Kadın Kolları olarak parti içi demokrasimizi güçlendirmek için kadın kolu mahalle sorumlularımızı seçmek üzere sandıklara gidiyoruz. Demokrasiyi tabandan başlayarak yaygınlaştıracağız. Bu demokratik yarışa tüm üyelerimizi bekliyoruz."

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

Görsel Bodrum CHP Kadın Kolları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü etkinliğine aittir. Kadın Ormanı, Fidan dikme etkinliği 2020, 08, Mart

Ne olmuştu?

1 Şubat 2020’de yapılan CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Kongresi’nde Kadın Kolu Başkanı seçilen Umut Anıl Özdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Çalışma komisyonlarının ve komisyon görevlilerinin belirlenmesinden sonra, Kadın Kolu Mahalle sorumluları için seçim takvimi oluşturan yeni yönetim 25 Şubat 2020 itibarı ile Mahallelerdeki Kadın örgütlerini ziyarete başladı.

İlk ziyaret ve toplantı Turgutreis mahallesinde gerçekleşti. Geniş katılımlı yapılan toplantıda üyelerin komisyonlar ve kadın kolu mahalle temsilciliğine yoğun ilgi gösterdiği gözlemlendi.

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

CHP' Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan'ın "Seçim Manifesto"sunda yer alan Kadın Kolu Mahalle Sorumluları'nın kadın üyeler bazında yapılacak seçimlerle belirlenmesi için üyelerden aday olarak görev almalarını, çalışma komisyonlarında aktif yer almalarını isteyen Umut Anıl Özdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri Turgutreis’ten sonra Gümüşlük ve Göltürkbükü ziyaretlerini gerçekleştirdi.

CHP'de kadın kolları mahalle sorumluları seçimleri sürüyor

CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan (Solda), CHP Muğla İl Kadın Kolu Başkanı Çiğdem Sandıkçıoğlu

Seçim takvimi ve yerleri şöyle;

CHP Bodrum Kadın Kolları mahalle sorumlusu seçim takvimi

CHP Bodrum Kadın Kolları mahalle sorumlusu seçim takvimi

TAGS;

CHP Bodrum Kadın Kolları mahalle sorumluları seçimi

Bodrum CHP

Muğla politika haberleri