Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Bodrum Kadın Kolu'nun Muğla CHP ziyaretleri

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan Muğla'da

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 06.03.2020 / CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanlığı'na seçilen Umut Anıl Özdoğan ve ekip arkadaşları çalışmalara hızlı başladı. Özdoğan başkan seçilmesinin ardından Muğla'da çeşitli ziyaretlere katılarak parti örgütüyle bir araya geldi.

Sandıkçıoğlu'nu ziyaret

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan Muğla'da Çiğdem Sandıkçıoğlu Başarır’ın düzenlediği başkanlar toplantısına katıldı. 14 Mart 2020 tarihinde yapılacak olan CHP Muğla İl Kadın Kolu Kongresi’nde yeniden aday olmayacağını açıklayan CHP Muğla İl Kadın Kolu Başkanı Çiğdem Sandıkçıoğlu ile bir araya gelen Umut Anıl Özdoğan başarılar diledi. Toplantıda geçmiş dönem hizmet etmiş Kadın Kolu Başkanlarına Teşekkür Belgesi verilirken yeni seçilmiş Kadın Kolu Başkanları'na da Parti Tüzüğü hediye edildi.

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 1

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

Gürün'e ziyaret

CHP Bodrum Kadın Kolu Yönetim Kurulu üyeleri CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan'la birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti. İlçe Kadın Kolu Kongresi'nden bu yana geçen 1 aylık süre içinde yapılan çalışmalar, mahalle örgütlenmeleri, kadın kolu mahalle sorumlusu seçimleri, eğitim programı ve projeler hakkında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'e bilgiler aktarıldı.

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 2

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 3

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

Zeybekoğlu'nu ziyaret

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan ve CHP Bodrum Kadın Kolu Yönetim Kurulu üyeleri CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nu da makamında ziyaret etti. İlçe Kadın Kolu Kongresi'nden bu yana geçen 1 aylık süre içinde yapılan çalışmalar, mahalle örgütlenmeleri, kadın kolu mahalle sorumlusu seçimleri, eğitim programı ve projeler hakkında Zeybekoğlu'na bilgi veren kadınlların projeleri için Adem Zeybekoğlu destek sözü verdi.

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 4

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 5

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da

Kadınlar Ormanı

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan ve CHP Bodrum Kadın Kolu Yönetim Kurulu üyeleri Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle çok önemli bir etkinliğe imza atacaklar.

CHP Bodrum İlçe örgütünün ve Bodrum Belediyesi'nin de destekleriyle CHP Bodrum Kadın Kolu Yönetim Kurulu, "Kadınlar Ormanı"nı hayata geçirecekler. 8 Mart 2020 günü saat: 11:00’da, "Yitirilen Her Bir Can'a Bir Fidan" başlığıyla fidan dikimi yapılacak. Etkinlik alanı Umurça Parkı üstü.

CHP Bodrum Kadın Kolu Muğla'da 7

Kadınlar Ormanı

Etkinlikle ilgili CHP Bodrum Kadın Kolları açıklaması şöyle;

"Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü, eşit yurttaşlık ve eşit temsiliyet taleplerimizi daha yüksek sesle dile getirebileceğimiz bir fırsat olarak değerlendirmek gerektiğine olan inançla hazırladığımız projemiz; KADINLAR ORMAN’ını 8 Mart günü hayata geçiriyoruz.

Kadına yönelik şiddetin dur durak bilmediği, olağanlaştırılmaya çalışıldığı bir anlayışı reddediyoruz.
Bu anlayışı teşhir etmek ve yaşam hakkımıza yönelik yapılan bu saldırılara dikkat çekmek için, “Yitirilen Her Bir Can’a Bir Fidan” diyerek Kadınlar Ormanı’nımızın ilk adımını, 8 Mart günü saat: 11:00’da basın açıklamamızla birlikte 150 adet zeytin fidanı dikerek atıyoruz.#chp#chpbodrum#chpbodrumkadınkolu
"

Daha fazla bilgi için TIKLAYIN;

https://www.facebook.com/ChpBodrumKadinKollari/photos/a.420379141348553/2694773083909136/?type=3&theater

TAGS;

CHP Bodrum Kadın Kolu

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolu Başkanı Umut Anıl Özdoğan

Muğla politika haberleri