Muğla siyaset haberleri
HABER

CHP Muğla il yönetim kurulu kimlerden oluşuyor?

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

CHP Muğla da İl Yönetim Kurulu üyeleri

CHP Muğla il yönetim kurulu üyeleri özgeçmişi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 09.02.2020 / CHP Muğla il yönetim kurulu kimlerden oluşuyor?

Muğla CHP 37. Olağan İl Kongresi yapıldı. Mevcut il başkanı Adem Zeybekoğlu bir kez daha seçildi. Yönetim Kurulu üyeleri çok farklı yaş ve meslek gruplarından oluştu. İşte tam liste ve özgeçmişleriyle yeni üyeler.

CHP Muğla il yönetim kurulu üyeleri:

Adem Zeybekoğlu, Müge Yenisu Girenis, Uzay Kocabaş, Yağmur Türkel, Ahmet Çağdaş Sezer, Önder Oktay Arslan, Gizem Sayar Özcan, Musa Eraslan, Semahat Berber, Erol Kömürcü, Mehmet Engin Yıldızhan, Kemal Özler, Nihal Yılmaz, Ramazan Öntaş, Ramazan Pehlivan, Gül Yaşar Ünver, Mümtaz Özçelik, Pelin Özbozdağ, Yusuf Güven, Halil Kocabaşoğlu, Neriman Seçer.

CHP Muğla il yönetim kurulu üyeleri öz geçmişleri:

Adem Zeybekoğlu;
Kimya Mühendisi

1955 yılında Milas Sarıkaya köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Milas'ta tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdi. CHP Milas ve Eskişehir Gençlik Kolları yönetim kurullarında görev aldı. Uzunn yıllar sendikacılık yaptı. CHP'de çeşitli görevler üstlendi. Muğla Kimya Mühendisleri Odası İl Temcillciliği görevinde bulundu. CHP Muğa 37. İl Kongresi'nde 2. kez CHP Muğla İl Başkanlığı görevine seçildi (2020 Şubat)

Müge Yenisu Girenis
İç Mimar

1990 yılında doğdu. Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu. İlçe ve il kongre delegeliği, il başkan yardımcılığı görevlerinde buundu.

Uzay Kocabaş
İşçi

1979 Milas doğumlu. Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun. CHP Milas ilççe ve il yöndetiminde çeşitli görevlerde bulundu. DİSK Genel-İş Sendikası Muğla Şuba Başkanı (2020)

Yağmur Türkel
Avukat

1995 Muğla doğumlu. İstanbul DOğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. CHP Muğla il yönetiminde çeşitli görevlerde bulundu.

Ahmet Çağdaş Sezer
Avukat

1991 doğumlu. İstanbul Kültğr Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun. Aynı okulda yüksek lisans öğrencisi. CHP Muğla il yönetiminde görev yaptı.

Önder Oktay Arslan
İşçi

1967 Muğla doğumlu. İki çocuk babası. CHP'de çeşitli görevlerde bulundu. Sendikacı. DİSK Genelİş Sendikası Muğla Şube Yönetim Kurulu Üyesi.

Gizem Sayar Özcan
Avukat

1990 Marmaris doğumlu. Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun. Evli, 1 çocuk annesi. Marmaris CHP'de görev yaptı.

Musa Eraslan
Tekniker

Yozgat doğumlu. Evli, 1 çocuk babası. İnşaat Yüksek Teknikeri. Emekli. Özel bir şirkette şantye şefi.

Semahat Berber
Emekli Öğretmen

1948 doğumlu. Eğitimci. Bodrum ve Muğla CHP'de Kadın Kolları ve çeşitli görevlerde bulundu. 22 yıldır Akyarlar'da yaşuyor.

Erol Kömürcü
İşçi

1970 Yatağan doğumlu. Evli 2 çocuk babası. CHP Muğla il örgütünde çeşitli görevlerde bulundu. Türk Harb-İş Sendikası'nda görev yaptı.

Mehmet Engin Yıldızhan
İç Mimar

1990 Bodrum doğumlu. İstanbul Kğltğr Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu. CHP Bodrum ilçe örgtünde çeşitli görevler aldı.

Kemal Özler
Jeoloji Mühendisi

1957 Yatağan doğumlu. Öğretmen okulundan ve Ege Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. TKİ Milas ve Yatağan'da görev yaptı. CHP Muğla il ve ilçe yönetiminde görev aldı.

Nihal Yılmaz
Emekli

Evli, 2 çocuk annesi. SSK Genel Müdürlüğü ve M.Ü. Edebiyat Fakültesi'nde çalıştı. Muğla Çevre ve Geliştirme Derneği Başkanı. İl Eğitim Sekreterliği yaptı.

Ramazan Öntaş
Harita Mühendisi

1970 Dalaman doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Harita, Kadastro ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun. Evli, 2 çocuk babası. Belediye meclis üyeliği görevlerinde bulundu.

Ramazan Pehlivan
Turizmci

1987 Fethiye doğumlu. Üniversitede Elektrik, elektronik bölümü mezunu. CHP'de gençlik kollarıı, il ve ilçe delegeliği görevlerinde bulundu.

Gül Yaşar Ünver
Emekli

1969 Hatay doğumlu. Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Kamu bankasından emekli. İl Kadın Kolları'nda görev yaptı.

Mümtaz Özçelik
Emekli

Tunceli doğumlu. Meslek Yüksek Okulu mezunu.CHP Bodrum örgğtğnde çeşitli görevlerde bulundu. Bodrum Pr Sultan Abdal Kültür Derneği kurucu üyeliği ve şube başkanlığı göevlerinde bulundu. Evli 2 çocuk babası. Bodrum'da yaşıyor.

Pelin Özbozdağ
Turizmci

Anadolu Üniversitesi İşletme ve Dil Okulu mezunu. CHP Marmaris örgütünde çeşiti görevlerde bulundu. PArti Okulu eğitmeni. Marmaris'te yaşıyor.

Yusuf Güven
Turizmci

Dalaman doğumlu. Dumlupınar Üniversitesi Pazarlama Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.

Halil Kocabaşoğlu
Emekli

Milas Yüksek Öğrenim Başkanı olarak görev yaptı. CHP il yönetiminde görevlerde bulundu. Karayollarından emekli. Meclis üyeliği ve Milas ilçe yönetimi görevlerinde bulundu.

K. Neriman Seçer
Emekli

CHP'de çeşitli görevler üstlendi. CHP Muğla İl kadın Kolları'nda ve İl Yönetim Kurulu'nda göev yaptı.

TAGS;

CHP Muğla il yönetimi

CHP Muğla İl yönetim kurulu üyeleri

Muğla politika haberleri