Muğla Haberleri
HABER

Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Bakanlıktan İçmeler'e halk plajı

Açılışı bakan yardımcısı yaptı

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11 Haziran 2021 - Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı

Marmaris İçmeler'e 5 yıldızlı otel konseptinde olduğu belirtilen halk plajı açıldı.

Marmaris'e 11 kilometre mesafede bulunan turistik İçmeler Mahallesi'nde yapılan ve 5 yıldızlı otel konseptinde olduğu belirtilen plajın açılışına Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Güvenç Görgülü, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Marmaris İlçe Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ile turizmci ve işadamları katıldı.

Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı 2

Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı - GHA

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan, "Turizm, salgın ile etkilendi. Ama bizler turizmcileri en az zararla nasıl geçeriz diyerek desteklerimiz Cumhurbaşkanımız öncülüğünde devam ediyor" dedi.

İzmir Devlet Opera sanatçılarının konseri ile başlayan törende AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan yaptığı konuşmada şunları söyledi;

"Muğla'mızda ikinci 5 yıldızlı bir halk plajı yapıldı. Muğla'nın incisi Marmaris'te beş yıldızlı konsepti aratmayacak her türlü konfor ve özelliğin olduğu halk plajı kısa sürede bitirilerek halkımızın hizmetine sunuldu."

Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı 3

Marmaris'te beş yıldızlı halk plajı - GHA

Muğla Valisi Orhan Tavlı uluslararası standartlarda halk plajını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Tatillerini ilimizde geçiren misafirlerimize kaliteli hizmetin sunulacağı tesisi Marmaris'e kazandırdık" dedi.

 

MUĞLA SICAK HABER, SON DAKİKA HABERLERİ

Muğla ve ilçelerinde yaşanan tüm sıcak gelişmeler, son dakika haberleri için  →  BURAYA TIKLAYIN

TAGS;

Marmaris İçmeler Halk Plajı

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan

Muğla haberleri