Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Ünlü sunucu Burak Akkul karantinada

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Burak Akkul Korona tedavisine alındı

Ünlü sunucudan üzen haber

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.03.2020 - Ünlü sunucu Burak Akkul karantinada

"Çok Gezenti" adıyla program yapan ve dünyayı gezen Burak Akkul, 5 gündür eşi ile birlikte karantinada olduğunu duyurdu. Sonucu alamadğını belirten Akkul son yayınladığı videoda Korona testinin pozitif olduğunu açıkladı.

"Çok Gezenti" programının sunucusu Burak Akkul, çektiği videoda İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde eşi ile birlikte karantina altında olduğunu söyledi.

Koronavirüs testinin sonucunun kendilerine açıklanmadığını fakat kendi iddiasına göre 5 gündür karantinada olduğunu söyledi.

Ünlü sunucu Burak Akkul karantinada  2

Ünlü sunucu Burak Akkul ve eşi karantinada

Akkul şöyle konuştu:

"Çok Gezenti gibi bir işi yapmanın getiri belki. 5 gün oldu Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde korona şüphesi ile karantinadayım ve tedavi görüyorum. Bence korona pozitif tedavi görüyorum ama şöyle bir şey var malesef 72 saat, 96 saat oldu bize eşime de bana da bunun sonucunu söylemiyorlar. Sizden ricam bunu mümkün olduğunca yaymanız. Bakanlıktan çok rica ediyorum bize bunu söylemeleri lazım, sonucu söylemeleri lazım. Çok üzülüyoruz, çok acı çekiyoruz."

Yeni videoda açıkladı

Sunucu Burak Akkul tekrar yeni bir video paylaşarak test sonucunun kendisine bildirildiğini ve korona pozitif olduğunu duyurdu.

Akkul şöyle konuştu:

"Bugünkü paylaşımımdaki amaç, kimseyi eleştirmek ya da üzmek kırmak değildi. Bir ihtiyacı gidermek ve sonucu öğrenmek istiyorduk. Sizlerin de yardımlarıyla ve paylaşımlarıyla, konu gerekli yerlere ulaştı ve bana sonuç geldi. Bana şu anda korona pozitif tedavisi uyguluyorlar. Sizi ileriki gelişmelerden haberdar edeceğim."

Gümüşlük Rehberi olarak meslektaşımıza ve eşine geçmiş olsun diyoruz ve acil şifalar diliyoruz.

İŞTE O VİDEO


ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Burak Akkul

Covid-19 Türkiye

Hayatın içinden haberler