Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

16 yaşındaki genç yıldırım kurbanı

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Dolu yağdı, ağacın altına saklandı

Seydikemer ağlıyor. Acı çok büyük...

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 03.08.2020 - 16 yaşındaki genç yıldırım kurbanı

Seydikemer'de 16 yaşındaki Ozan Çukuroğlu, doludan saklanmak için girdiği ağacın altında yıldırım çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Seydikemer Bayır Mahallesi Belarası mevkisinde yaşayan Ozan Çukuroğlu (16), ailesiyle birlikte bir bahçede oturduğu sırada dolu yağmaya başladı. Seydikemer'in çok sevilen genlerinden olan ve efendiliğiyle, çalışkanlığıyla bilinen Ozan Çukuroğlu doludan kaçmak için bir ağacın altına sığındı.

Çukuroğlu'nun ailesi evine döndü. Ancak 16 yaşındaki Ozan'ın uzun süre eve dönmemesi üzerine aramaya çıkıldı. Çukuroğlu'nu sığındığı ağacın altında hareketsiz bulan aile, 112 Acil Çağrı Merkezinden yardım istedi.

Ozan Çukuroğlu yaşamını yitirdi 1

Ozan Çukuroğlu yaşamını yitirdi

Yapılan incelemede 16 yaşındaki Ozan Çukuroğlu'nun yaşamını ytirdiği anlaşıldı. Çevrede yaşayanlar Çukuroğlu'nun yıldırım çarpması sonucu yaşamını yitirdiğini belirtirken talihsiz gencin düşerek başını bir kayaya çarptığı da öne sürüldü.

Seydikemer Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Köymen bir başsağlığı mesajı yayınladı. Mesaj şöyle;

Ozan Çukuroğlu yaşamını yitirdi 2

Ozan Çukuroğlu yaşamını yitirdi

"Seydikemerin sevilen gençlerinden 16 yaşındaki Ozan Çukuroğlu kardeşimiz Bayır Mahallesi Belarası mevkisinde yıldırım çarpması sonucu Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Kardeşimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz."

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Ozan Çukuroğlu

Seydikemer

Hayatın içinden haberler