Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Ekranlarda reality yarışı

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Ekranlarda gündüz kuşağı rekabeti

Anlı, Yılmaz, Çakır

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 24.07.2020 - Ekranlarda reality yarışı

Show TV, gündüz kuşağında Müge Anlı’nın karşısına bu kez çok iddialı bir rakip koyacak. Ekranların tartışma programlarının ünlü ismi Didem Arslan Yılmaz reaality program sunacak. Reality programların duayen ismi Yalçın Çakır'ın da her an bir sürpriz yapabileceği belirtildi.

Türkiye'de televizyon ekranlarında ilk kez Yalçın Çakır'ın izleyiciyle buluşturduğu reality programlarına bir haberci daha transfer oldu. Show Tv yeni dönemde gündüz kuşağında Müge Anlı’nın karşısına çok iddialı ismi çıkartıyor.

Haber ve tartışma programlarının önemli isimlerinden Didem Arslan Yılmaz, bambaşka bir alanda ekran yaşamını sürdürecek. Çalıştığı Habertürk gurubundaki Show Tv'ye transfer olan Yılmaz bu kez bir realite programı ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Gündüz kuşağında şu anda tartışılmaz reyting rekortmeni olan Müge Anlı'nın karşısına yine realiety içerikli bir yapımla çıkacak olan Didem Arslan Yılmaz'ın arkasında sağlam bir yapım ve istihbarat ekibi kurulduğu haberleri de gelen bilgiler arasında.

Müge Anlı, Didem Arslan Yılmaz, Yalçın Çakır

Ekranlarda reality yarışı

Önemli yapım firmalarından Global Medya'nın dış yapım olarak hazırlayacağı belirtilen programın yeni sezon olan Eylül ayını beklemeden reyting yarışına katılabileceği de belirtiliyor.

Bu arada reality programlarının duayeni Yalçın Çakır'a da 2 ayrı yapım firmasından realitiye ve ekranlara dönmesi için teklif getirildiği ve ön görüşmelerin yapıldığı öğrenildi. Egenin sakin mahallesi Gümüşlük'te yaşayan Yalçın Çakır'ın teklifleri incelediği ve ne yanıt vereceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Eğer gelen bilgiler doğruysa ve bir değişiklik olmazsa yeni yayın döneminde gündüz kuşağında 3 büyük televizyon kanalında 3 ağır top reality için yarışa girecek.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Reality programlar

Didem Arslan Yılmaz

Hayatın içinden haberler