Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Nejat İşler'in yakın arkadaşını bakın kim oynayacak?

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Erkan Can da efsane kadroya katıldı

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 18.06.2020 - Nejat İşler'in yakın arkadaşını bakın kim oynayacak?

BluTV, Türkiye dizi tarihinin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini izleyicilerle buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. ‘Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin ekibine Nejat İşler'in canlandıracağı karakerin arkadaşı rolüyle usta isim Erkan Can katıldı.

BluTV yeni özel yapımı ‘Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin çalışmalarına devam ediyor. İnter Medya’nın yapımcılığında gerçekleştirilen, Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna usta isim Erkan Can da katıldı. Dizide Erkan Can’ı Ercüment Çözer’in arkadaşı Yavuz rolünde izleyeceğiz.

Erkan Can

Erkan Can, Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi kadrosunda

‘Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı’nın oturduğu dizide toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı Helen ve Savaş adındaki iki idealist genç ile kesişecek.

Nejat İşler 1

Nejat İşler

BluTV’nin sonbaharda sevenleriyle buluşturmayı planladığı ‘Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin ekibi ve oyuncuları bu süreci online provalar yaparak sürdürüyor. Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehri olan İstanbul’da göreceğimiz dizi sete çıkmaya hazırlanıyor.

Nejat İşler 2

Nejat İşler

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi

Nejat İşler

Hayatın içinden haberler