Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Doktor Mehmet Görgün Kalyoncu koronayı yendi

Genel | Haber | News

HAYATIN İÇİNDEN HABERLER

Milas'ın sevilen cerrahı virüsü yendi görevine döndü

#evdekal

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 22.04.2020 - Doktor Mehmet Görgün Kalyoncu koronayı yendi

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin mütevaziliği ve uzmanlığıyla bilinen, çok sevilen doktorlarından Mehmet Görgün Kalyoncu, yakalandığı koromavirüsü yenerek görevine geri döndü. Haber tüm Milas'ta sevinçle karşılandı.

Koronavirüs salgını Milas'da görevi başındaki doktor Mehmet Görgün Kalyoncu'yu da yakalamıştı. Erken tanıyla evinde karantinaya ve tedaviye alınan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlarından Op. Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu, uygulanan ilaç tedavisi ve direnciyle hayata tutundu.

Test sonucu negatif gelen genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu son yapılan testin de negatif olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Op.Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu'nun paylaşımı şöyle;

"Çok şükür bu sabah 3. kontrol numune sonucum da (-) çıktı.An itibaren hastanede görevimin başına döndüm. Bu süreçte hayır dualarını esirgemiyen, tlf, mesaj, s.medya ile ilği alakalarını esirgemeyen tüm dost, arkadaş, meslektaş ve çok değerli hasta kardeşlerime çok teşekkür ediyor, selamlarımı yolluyorum..."

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu'nun sağlığına kavuştuğu haberi Milas'da büyük sevinçle karşılandı.

doktor Mehmet Görgün Kalyoncu

Op. Doktor Mehmet Görgün Kalyoncu

Gümüşlük Rehberi olarak, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletirken tüm sağlık emekçilerimize de canlarını hiçe sayarak verdikleri mücadele için teşekkür ederiz. Biz sizlere yaşamlarımızı borçluyuz. Ne yapsak, ne desek hakkınızı ödeyemeyiz. Geçmiş olsun Kalyoncu hocamız.

Kimdir?

Op.Dr.Mehmet Görgün KALYONCU -

Doğum Tarihi/ Doğum yeri 10.10.1958 muğla

Bölümü/Branşı:Genel Cerrahi

Medeni Durum: Evli

Yabancı Dil:İngilizce

Eğitimi:Üniversite

Çalıştığı Kurumlar:
Seka kağıt Fabrikaları
Erciyes Üniversitesi Tıp ;Fakültesi
Milas 75.Yıl Devlet Hastanesi

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Op.Dr. Mehmet Görgün Kalyoncu

Koronavirüsle mücadele

Hayatın içinden haberler