Spor Haberleri 1
HABER

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri

SPOR HABERLERİ

A Millî Takım hazırlıklarına başladı

UEFA Avrupa Ligi

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30 Ağustos 2021 - A Millî Takım 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri hazırlıklarına başladı

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde 1 Eylül’de Karadağ, 4 Eylül’de deplasmanda Cebelitarık ve 7 Eylül’de Amsterdam’da Hollanda ile karşılaşacak A Millî Takım'ımız kamptaki ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

A Millîler, Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde saat 19.00'da başlayan antrenman öncesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı. Milli Takım teknik heyeti ve futbolcular, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Türk Bayrağı ile poz verdi.

A Millî Takım 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri hazırlıklarına başladı 2

A Millî Takım 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri hazırlıklarına başladı

Kampın ilk idmanında ısınma hareketlerinin ardından pas ve dar alan oyunları üzerine çalışıldı. Haftasonu maç takvimine göre bazı futbolculara rejenerasyon programı uygulandı. Antrenmanın başında tüm kadro ile sahada toplanan Teknik Direktör Şenol Güneş, takıma kısa bir konuşma yaptı.

A Millî Takım 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri hazırlıklarına başladı 3

A Millî Takım 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri hazırlıklarına başladı

Millî Takımımızın antrenmanını TFF A Millî Takımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan da izledi. Ay Yıldızlılar, Karadağ ile oynayacağı karşılaşma öncesindeki son çalışmasını 31 Ağustos Salı akşamı saat 19.30'da TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirecek.


PUAN TABLOLARI & MAÇ SONUÇLARI

TFF Süper Lig, Misli.Com 2. Lig, Misli.Com 3. Lig, BAL, SAL maç sonuçları, Fikstür ve Puan Tabloları için burayı tıklayın

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri

A Milli Erkek Futbol Takımı

Spor haberleri