Spor Haberleri 1
HABER

Milas spor camiasının sevilen ismi vefat etti

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Ali Rıza Purma vefat etti

Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği kurucu üyesi

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 29 Temmuz 2020 - Milas spor camiasının sevilen ismi vefat etti

Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği kurucu üyesi, Yeni Milas Spor Kulübü eski müdür ve yöneticilerinden Ali Rıza Purma vefat etti. Purma'nın vefatı spor camiasında ve Milas'ta büyük bir üzüntü yaşattı.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırılan, uzun süredir akciğer rahatsızlığıyla mücadele eden Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği kurucu üyesi Ali Rıza Purma, hayatını kaybetti.

Önceki dönem Yeni Milasspor Kulüp Başkanı, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin’inbaşkanlık döneminde kulüp müdürü olarak da görev yapan Milas spor camiası ve taraftarlarınca çok sevilen Ali Rıza Purma kulüp yönetiminde de görevler almıştı.

Ali Rıza Purma vefat etti 2

Ali Rıza Purma vefat etti

75 yaşındaki Ali Rıza Purma bugün (29 Temmuz 2020) ikindi namazına müteakip Milas Pazar Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Milas Şehir Mezarlığı'na defin edilecek.

Ali Rıza Purma'nın vefatıyla ilgili olarak Milas spor camiasının efsane amigosu Şeker lakaplı İbrahim Şeker Alır da bir taziye emsajı yayınladı.

Ali Rıza Purma vefat etti 3

Ali Rıza Purma vefat etti

Taziye mesajları;

Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneğimizin Onursal Başkanımız
Büyüğümüz Ali Rıza Purma müdürümüzü kaybettik..
#BaşımızSağolsun..
Allah Rahmet Eylesin
Mekanı cennet olsun💜
Not=Cenazemiz ikindi namazına mütakip evinden alınıp pazar camisinde kılınacak cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilecektir.Sevabını isteyen buyursun (İbrahim Şeker Alır)

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Ali Rıza Purma

Sevdamsın Milasspor Taraftarlar Derneği

Spor haberleri