Spor Haberleri 1
HABER

Futbol maçları ne zaman başlayacak?

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Futbolda ligler ne zaman başlayacak?

Bakanla başkan bir araya geldi

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 05 Mayıs 2020 - Futbol maçları ne zaman başlayacak?

Futbol karşılaşmaları ne zaman başlayacak? Zirveden ne sonuç çıktı? Sağlık bakanı ile TFF Başkanı ne konuştu?

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen futbol liglerinde 2019-2020 sezonunun kaderi masaya yatırıldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bir araya geldi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, bugün Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile bir görüşme gerçekleştirdiğini ve "liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı karara bağlı olduğunu" açıkladı.

Futbol maçları ne zaman başlayacak?

Futbol maçları ne zaman başlayacak?

Korona virüs sebebiyle ara verilen liglerin kaderine ilişkin Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile TFF Başkanı Nihat Özdemir bugün bir araya geldi. Bu önemli görüşmenin ardından Bakan Koca, sosyal medya hesabından toplantının detaylarına ilişkin açıklama yaptı.

Fahrettin Koca'nın paylaşımı;

"TFF Başkanı Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun bazı kurallarının değiştiğini gören futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum."

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın paylaşımı;

"TFF Başkanı Sn. Nihat Özdemir’le bugün bir görüşme yaptık. Liglerin devamının federasyonun kendi iradesiyle alacağı bir karar olduğunu belirttik. Salgında futbol coşkusunu erteleyen ve hayatta artık oyunun bazı kurallarının değiştiğini gören futbolseverlere sevgilerimi sunuyorum."

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Futbola Dönüş planları

TFF

Spor haberleri