Spor Haberleri 1
HABER

Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Gümüşlükspor çocukları 23 Nisan'da da unutmadı

#evdekal

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 22 Nisan 2020 - Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan

Gümüşlükspor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mükemmel bir kampanyaya imza attı. Gümüşlükspor yönetiminin hazırladığı armağan paketleri Bodrum Belediyesi vasıtasıyla çocuklara ulaştırılacak.

Muğla Süper Amatör Küme'de şampiyonluğa oynarken liglerin ertelenmesi nedeniyle zorunlu tatile çıkan Gümüşlükspor'da kulüp yönetimi boş durmuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Gümüşlükspor yönetimi içinde spor ayakkabısı, Gümüşlükspor kupası ve bir de mektup bulunan armağan paketleri hazırlattı.

Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan 1

Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan

Gümüşlükspor yönetiminin,, "Gümüşlükspor Ailesi" adına hazırlattığı armağan paketleri için Bodrum Belediyesi ile iletişime geçildi. Armağan paketleri içindeki mektuplarla birlikte Bodrum Belediyesi'ne ulaştırıldı. Armağanlar belediye tarafından çocuklara ulaştırılacak.

Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan 3

Gümüşlükspor'dan çocuklara mükemmel armağan

Gümüşlükspor armağan paketlerinin içindeki mektupta şu ifadeler yer aldı;

"Sevgili çocuklar,

Atatürk’ün sizlere armağan ettiği 23 Nisan gününüzü kutlarız. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, Gümüşlükspor olarak, biz de sizlere bir armağan vermek istedik. Umarız, size Bodrum Belediyesi vasıtasıyla ulaştırdığımız bu armağanı severek kullanırsınız. Ata’ mızın ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ lafının sonsuz takipçisi olan Gümüşlükspor olarak bayramınızı kutlar, kutsal ramazan ayını ailenizle beraber sağlık ve esenlikle geçirmenizi dileriz. Geleceğimiz sizlersiniz…

GÜMÜŞLÜKSPOR AİLESİ"

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Gümüşlükspor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Spor haberleri