Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'te trafik kazası

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Dümdüz yolda otobüs durağına daldı

5 dakika önce durakta yolcular vardı

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 12.07.2021 / Gümüşlük'te trafik kazası

Gümüşlük Atatürk caddesi üzerinde özel bir araç kontrolden çıkarak otobüs durağına daldı.

Bodrum'un şirin mahallesi Gümüşlük'te akıllara durgunluk veren bir trafik kazası meydana geldi. Atatürk Caddesi üzerinde CHP Gümüşlük / Koyunbaba mahalle temsilciliği binası yanındaki otobüs durarağına çarpan araçta büyük hasar meydana gelirken durakta parçalandı.

Gümüşlük'te trafik kazası 2

Gümüşlük'te trafik kazası

Düz yolda kontrolden çıkan 35 plakalı özel otomobil çevredeki esnafın şaşkın bakışları arasında otobüs durağına daldı. Görgü tanıkları, "Ne olduğunu anlamadık. Düz yolda giden İzmir plakalı araç birden bire direkt kaldırıma çarpıp otobüs durağına daldı. Durak da parçalandı araba da" dediler.

Kazadan hemen önce durakta bekleyen yolcuların dolmuşa binmiş olması olası daha kötü bir durumu engellerken kaza yapan aracın sürücüsü uzun süre kazanın etkisini atlatamadı.

Gümüşlük'te trafik kazası 3

Gümüşlük'te trafik kazası

Muğla Büyükşehir'e çağrı

Vatandaşalar da özellikle mahalleye tatil amaçlı ya da ziyaret amaçlı gelenlerin arabalarıyla aşırı sürat yaptıklarına dikkat çekip, "burası bir köy. Sokaklarımızda çocuklar, hayvanlar dolaşıyor. Her an çok kötü bir kaza olabilir" diye uyardılar.

Bu arada Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin iradesinde olan otobüs durağının da bir an önce yanilenmesini istayan mahalle sakinleri, "ilk sert rüzgarda bu durak ve metal mazemeler insanlara zarar verebilir" dediler.

Kaza olan yer;

TAGS:

Gümüşlük trafik kazası

Gümüşlük kaza

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.