Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Sevilen insan, iyilik timsali Erdal Gökol vefat etti

Amansız hastalığa yenik düştü

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30.06.2020 / Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı

Gümüşlük'te market işletmeciliği yapan, sevilen insan Erdal Gökol son yolculuğuna uğrlandı. Uzun süredir amansız bir hastalıkla mücadele eden 48 yaşında evli 2 çocuk babası Gökol'un cenazesi Gümüşlük Mezarlığına defnedildi.

Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı 2

Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı

Gümüşülüğün köklü ailelerinden Gökol'lardan Erdal Gökol son bir kaç yıldır ardı ardına yaşadığı rahatsızlıkları tek tek atlatarak hayata tutunmayı başarmıştı. Kalp rahatsızlığının ardından daha ağır bir sağlık problemiyle mücadeleye başlayan 1972 doğumlu Erdal Gökol'un tedavileri İzmir'de devam ediyordu.

Gümüşlük futbol sahasının girişindeki Nizam Market'i ailesiyle birlikte işleten, çevresinde çok sevilen sevgi dolu, ahlaklı karakteri ve dürüslüğüyle tanınan Erdal Gökol iyiye gidiyor denilirken ne yazık ki bu sabah (30.06.2020) acı haber geldi. Eşi Ebru Gökol'la birlikte tedavi amacıyla uzun süredir İzmir'de bulunan Erdal Gökol yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü.

Erdal, Ebru Gökol

Erdal - Ebru Gökol - 28.10. 2019 - Fotoğraf: Yalçın Çakır - GHA

Cenazesi defnedildi

Gökol'un cenazesi İzmir'den Konacık'a getirildi. Erdal Gökol'un cenazesi bugün (01 Temmuz 2020 Çarşamba) öğlen namazından önce Gümüşlük'te, Gümüşlük Mezarlığı'nda defnedildi.

Gökol'un ailesi, akrabaları, arkadaş, dost ve sevenleri son yolculuğa eşlik ettiler.

Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı 3

Erdal Gökol son yolculuğuna uğurlandı

Çok üzgünüz

Çok değer verdiğimiz, Erdalımız ışıklar yoldaşın olsun. Nurlarda uyu. Allah rahmet eylesin. Dürüstlüğün, adamlığın, dik duruşun ve efendiliğinle daima kalplerimizde yaşayacaksın.

TAGS:

Erdal Gökol cenaze

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük