Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüğün çok acı kaybı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Sevilen insan, iyilik timsali Erdal Gökol vefat etti

Amansız hastalığa yenik düştü

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 30.06.2020 / Gümüşlüğün çok acı kaybı.

Gümüşlük'te market işletmeciliği yapan, sevilen insan Erdal Gökol vefat etti. 48 yaşında evli 2 çocuk babası Gökol uzun süredir amansız bir hastalıkla mücadele ediyordu. Gökol'un cenazesi 01 Temmuz 2020 Çarşamba günü öğle namazından önce Gümüşlük Mezarlığı'nda defnedilecek

Gümüşülüğün köklü ailelerinden Gökol'lardan Erdal Gökol son bir kaç yıldır ardı ardına yaşadığı rahatsızlıkları tek tek atlatarak hayata tutunmayı başarmıştı. Kalp rahatsızlığının ardından daha ağır bir sağlık problemiyle mücadeleye başlayan 1972 doğumlu Erdal Gökol'un tedavileri İzmir'de devam ediyordu.

Gümüşlük futbol sahasının girişindeki Nizam Market'i ailesiyle birlikte işleten, çevresinde çok sevilen sevgi dolu, ahlaklı karakteri ve dürüslüğüyle tanınan Erdal Gökol iyiye gidiyor denilirken ne yazık ki bu sabah (30.06.2020) acı haber geldi.

Erdal, Ebru Gökol

Erdal - Ebru Gökol - 28.10. 2019 - Fotoğraf: Yalçın Çakır - GHA

Cenazesi 01.07.2020 Çarşamba

Eşi Ebru Gökol'la birlikte tedavi amacıyla uzun süredir İzmir'de bulunan Erdal Gökol yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Gökol'un cenazesi İzmir'den Konacık'a getirildi. Erdal Gökol (01 Temmuz 2020 Çarşamba) öğlen namazından önce Gümüşlük'te, Gümüşlük Mezarlığı'na defnedilecek.

Çok üzgünüz

Gümüşlük Rehberi ve kurucumuz Yalçın Çakır adına kardeşimiz Ebru Gökol'a baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Çok değer verdiğimiz, Erdalımız ışıklar yoldaşın olsun. Nurlarda uyu. Allah rahmet eylesin. Dürüstlüğün, adamlığın, dik duruşun ve efendiliğinle daima kalplerimizde yaşayacaksın.

TAGS:

Erdal Gökol vefat etti

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük