Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'teki kasap Guinness'e aday

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Tamamı dana etinden dev sucuklar üretiyor

Çeşni ve mangal ustası kasap

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 08.05.2020 / Gümüşlük'teki kasap Guinness'e aday

Gümüşlük'te yeni açılan kasap hazırladığı devasa sucuklarla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi planlıyor. Görenlerin bakakaldığı dev sucuklar dana etinden elde üretiliyor.

Gümüşlük eski deve güreşi alanı yakınında faaliyete başlayan Oğuzcan Özkaya ve oğlu Faruk Özkaya'nın işlettiği Kasap Özkaya'da hazırlanan el yapımı dev sucuklar görenleri şaşırtıyor.

Tamamı kendi kesileri dana etinden yapılan sucukları dükkanın vitrininde de sergileyen kasap Oğuzcan Özkaya Gümüşlük Rehberi'ne şunları söyledi;

Kasap Özkaya, Gümüşlük

Kasap Özkaya, Gümüşlük

"İşimiz kasaplık. Uzmanlığımız et. Etin ham ve işlenmiş halleriyle haftanın 7 günü Gümüşlüklülere hizmet ediyoruz. Bu sucukların eti, aroması, çeşnisi tamamen bize ait ve el yapımı. Amacımız lezzet rekorunda dünya çapında marka olmak."

Dev sucukların yanı sıra kasap ustalığı köfte, soslu et, mangallık özel menülerle dikkat çeken Kasap Özkaya ürünlerine o kadar güveniyor ki, her gün dükkanının önünde yaktığı mangalda "kendin pişir kendin ye" yapıyor ve gelen geçene de ikram ediyor.

Kasap Özkaya, Oguzcan Özkaya

Kasap Özkaya, Gümüşlük

Kırmızı, beyaz tüm çeşitler

Oğuzcan Özkaya ve Faruk Özkaya'nın işlettiği Kasap Özkaya'da tüm et çeşitlerini bulabilirsiniz. Evlere ve iş yerlerine servisi var. Kasabın önünde otopark olanağı var.

Kasap Oğuzcan Özkaya, Gümüşlük Rehberi'ne, "işimiz gücümüz et. Biz bu işin uzmanıyız. Ev ve iş yerlerine servis yapıyoruz" dedi.

Kasap Özkaya İletişim Bilgileri

Telefon;

0532 5242909

Adres;

Gümüşlük mahallesi Turgutreis Caddesi No: 21/1 A101 market yanı Gümüşlük

Konum;

https://www.google.com.tr/maps/@37.0464313,27.2413045,18.3z

Gümüşlük Rehberi KASAPLAR SAYFASI TIKLA

TAGS:

Gümüşlük Kasap Özkaya

Gümüşlük Özkaya Kasap

Gümüşlük