Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Bu görüntüler Gümüşlük'te çekildi!..

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Koyunbaba'ya 30 çuval kaçak hafriyat atığı

Belediye yakalayınca ne oldu?

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 10.06.2020 / Bu görüntüler Gümüşlük'te çekildi!..

Gümüşlük Koyunbaba'da boş bir araziye minibüsle 30 çuval hafriyat getirip boşaltan 2 kişi, duyarlı bir yurttaş tarafından videoya çekildi. Peki sonra ne oldu dersiniz?

Gümüşlük mahallesi Koyunbaba mevkisine minibüsle gelen iki kişi, 30 çuval hafriyatı minibüsten indirerek çevreye atmaya başladı. Olayı gören bir yurttaş bunu videoya çekerek, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ihbarda bulundu.

İŞTE O VİDEO

İşte o paylaşım ve video (SONUNA KADAR İZLEYİN BAKIN NE OLUYOR?);

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın olay yerine gönderdiği zabıta ve belediye ekipleri, çuvalları araziye atan kişilere baskın yaptı. Zabıta ekiplerini gören kişiler, indirdikleri hafriyat çuvallarını saniyeler içinde tekrar minibüse geri yükledi.

Bodrum Belediyesi sosyal medya hesaplarında yer alan bilgilere göre çuval çuval inşaat atığını araziye atma görüntüleri, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Bu gürntüleri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a gönderilmesinden hemen sonra Aras talimat verdi ve bölgeye zabıta sevk edildi. Son çuval da bırakılırken zabıte ekipleri şahıslara uşaltı ve para cezası kesildi. Çuvallar da aynı şahıslar tarafından getirildikleri araca geri yüklendi.

Olayın görüntüleri Bodrum Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından Rıfat Ilgaz'ın efsane romanından uyarlanan Hababam Sınıfı filminin müziği eklenerek paylaşıldı.

TAGS:

Gümüşlük kaçak hafriyat dökümü

Gümüşlük haber

Gümüşlük