Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'te toz çilesi bitiyor

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlük Atatürk Caddesi'nde çalışma başladı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a teşekkür

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 04.08.2020 / Gümüşlük'te toz çilesi bitiyor...

Gümüşlük'te alt yapı çalışmaları sonrası bozulan ve toza bulanan yolların düzeltilmesi için çalışma başlatıldı. Zübeyde hanım Caddesi'nin ardından belediye ekipleri ana yol olan Atatürk Caddesi'nde çalışmaya başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Bodrum Belediyesi'nin iş bölümüyle gerçekleştirilen yarım ada alt yapı çalışması sonrası bozulan yollar tek tek yenileniyor. İlçenin en temel sorunu olan kanalizasyon ve şehir şebekesi su hatları ile AYDEM ve telekom kuruluşlarının kazdığı yerler toprakla doldurulmuştu.

Gümüşlük Atatürk Caddesi 1

Gümüşlük Atatürk Caddesi - (Arşiv - Şubat - 2020 / GHA)

Belediyeye teşekkür

Sezon öncesi mahalleleri toza bulayan bu durum hem evlerde hem de esnafta şikayetlere neden oluyordu. Görüştüğümüz belediye yetkilileri dolgu malzemelerinin oturması için beklendiği yanıtını vermişlerdi. Özellikle Gümüşlüğün ana yolu olan Atatürk Caddesi'nde sıkıntı oluşturan duruma belediye müdahalle etti.

Gümüşlük Atatürk Caddesi 2

Gümüşlük Atatürk Caddesi - 04-06-2020 / GHA

Belediye ekipleri Atatürk Caddesi'ndeki kilitli taşları ve kaldırımları yennileyerek düzeltmeye başladılar. Vatandaşlar ve esnaf konuyu gündeme taşyan ve gündemde tutan bölgenin tek yerel rehberii ve haber sitesi Gümüşlük Rehberi'ne ulaşarak Muğla Büyükşehir ve özellikle de Bodrum Belediyesi yöneticilerine teşekkür ettiler.

Aras'a teşekkür

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a da verdiği sözleri tuttuğu için teşekkür eden Gümüşlük esnafı ve yaşayanları ayrıca konuyu takip edip ilgilenen CHP Bodrüm ilçe örgütü ve Gümüşlük'te yaşayan ilçe yönetim kurulu üyesi Eray Karabağlı'ya da teşekkürlerini iletmemizi istediler.

Gümüşlük Atatürk Caddesi 3

Gümüşlük Atatürk Caddesi - 04-06-2020 / GHA

TAGS:

Bodrum Belediyesi'ne teşekkür

Gümüşlük haber

Gümüşlük