Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas bulundu

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Vegas ASKO sitesinde bulanlar tarafından sahibine iade edildi

Gümüşlük Rehberi'nde görenler sahibine ulaştı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 21.05.2020 / Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas bulundu.

Gümüşlük'ün simge mekanlarından, Nejat İşler'in de isim babası olduğu Tezgah Gümüşlük'ün ve Club Gümüşlük'ün sembolü olan köpek, Vegas bulundu. Vegas'ın dostu Fazlı Kart, Gümüşlük Rehberi'ne teşekkür etti.

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas kayıp 1

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas

Hem Tezgah Gümüşlük'e hem de Club Gümüşlük'e gelenler, Gümüşlükspor'lu futbolcular, teknik heyet ve kulüp yönetiminin yakın arkadaşı, dostu Vegas dün (20 Mayıs 2020 Çarşamba) saat 14:00'de kaybolmuştu.

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas kayıp 2

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas

Vegas bulundu

Vegas'ın yol arkadaşı Fazlı Kart haberi hem sosyal medya hesaplarından duyurdu hem de Gümüşlük Rehberi'ne bildirdi. Yayınımız ve paylaşımlarımız sonrası kayıp haberini web sitemizde gören Gümüşlük ASKO sitesi sakinlerinden bir kadın Vegas'ın bullunduğu yeri Fazlı Kart'a bildirdi.

Bu sabah haberi alır almaz Vegas'la buluşan Fazlı Kart deyim yerindeyse çocuklar gibi sevindi. Gümüşlük Rehberi'ne ve Vegas'ı bulan kişilere de teşekkür eden Fazlı Kart mutluluğunu bu fotoğrafla paylaştı.

Fazlı Kart sevincini şu sözlerle paylaştı;

"Vegas bulundu. Vegas'ın kayıp haberini Gümüşlük Rehberi internet sitesinde gören bir kadın aradı. Vegas'ın ASKO sitesinde olduğunu bildirdi. Gittim aldım. İyi durumda. Herkese çok teşekkür ederim."

Vegas, Fazlı Kart

Kavuştular. Vegas, Fazlı Kart - GHA

Geçmiş olsun

Gümüşlük Rehberi olarak sevgili kardeşimiz Fazlı Kart'a geçmiş olsun diyoruz. Sizlerin de bir derdi, sorunu, ulaşmak istediğiniz bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bizi arayın. Sesiniz olalım.

TIKLA İLETİŞİM

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas kayıp 3

Tezgah Gümüşlük'ün simgesi Vegas

TAGS:

Vegas bulundu

Gümüşlük haber

Gümüşlük