Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Dükkanın camekanlarını kırdılar

Koronavirüs genelgesi nedeniyle kapalıydı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 01.04.2020 / Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı

Gümüşlük cuma yanında faalyet gösteren Osman Öztop'un işlettiği berber dükkanının camlarını kırdılar. Yaklaşık 10 yıldır aynı yerde berberlik yapan Öztop, "Bu virüs yüzünden dükkanlar kapalı, zaten zordayız bir de cam parası ödedik. Jandarmaya şikayetçi oldum" dedi.

Gümüşlük merkezde ilginç bir olay yaşandı. İçişleri Bakanlığı'nın ek genelgesi gereği kapalı olan berber dükkanına gece yarısı saldırı düzenlendi. Yüzünü maskeyle kapatan bir kişi berber dükkanının önüne gelerek camekanını fırlattığı bir cisimle kırarak olay yerinden uzaklaşıyor.

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı 2

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı - Görsel: Berber Osman Facebook

Çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarına da yansıyan olay 31 Mart 2020'yi, 1 Nisan 2020'ye bağlayan gece saat 00:40'da gerçekleşiyor. Dükkanı işleten Osman Öztop olayla ilgili Gümüşlük Rehberi'ne şunları söyledi;

"Yaklaşık 10 yıldır esnafım. İlk kez böyle bir olay geliyor başıma. Kimdir, neden dolayı dükkana saldırdı bilmiyorum. Traş etmek istemediğim bir kişi olabilir. Ya da istediğim para yüksek geldiği için bana kızan birisi de olabilir. Ne kimseye düşmanım ne de bildiğim bir düşmanım var. Bu virüs yüzünden dükkanlar kapalı zaten zordayız bir de cam parası ödedik."

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı 3

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı - Görsel: Osman Öztop

Gümüşlük jandarma Komutanlığı'na şikayetçi olduğunu belirten Osman Öztop olayın hırsızlık amacıyla gerçekleştirilmediğini, dükkandan hiçbir şeyin de çalınmadığını söyledi.

Gümüşlük Jandarma Komutanlığı'nın olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı 4

Gümüşlük'te berber dükkanına saldırı - Görel: Osman Öztop

TAGS:

Gümüşlük berbere saldırı

Gümüşlük haber

Gümüşlük